bugün

seda bacımızın katili canlı yayına konuk etmesi nedeni ile bir grup tarafından kınanıp eleştirmesi neticesinden çıldırmasıdır.

http://www.ensonhaber.com...ere-tepki-2014-09-03.html
show yapmıştır.
tarihe geçecek açıklamadır.

türkiyenin halk tarafından seçilen ilk vergi roketmeni. cahillik diz boyu.

--spoiler--

Siz kimi eleştiriyorsunuz ya! Siz dönün de bir kendinize bakın. Karşınızda Seda Sayan var.

Bu halkın sevdiği, bu halkın getirdiği.

""Ben vergi rekortmeni kendim olmuyorum onlar yapıyor"" şekinde konuştu.

--spoiler--
milletimiz kapı gıcırtısına tahrik oluyorken gelsin reytingler.
kendini zorla alkışlattığı çıldırma.*
asıl sen kimsin diye cevap verilmesi gereken kenar mahalle kadındır bu. görülüyor ki kadırgali filan dendi diye havalara girmiş atıp tutuyor. ahh ahh yine suç bizde senelerce seda bacımız dedik magazin programlarına çıkardık bu içi boş insanı. şimdi aklıma takıldı bu kadının sabah programlarından başka bahse değer işi var mıdır bu kadar ünlü olacak? aydınlatılmayı rica ediyorum.
popülerliği azalan isimlerin son çırpınışlarına örnektir.
rte denen herifi hatırlatmıştır.

bunların hepsi böyle amına koyayım.
Bu tarz niye bu kadar ünlü olduğu belli olmayan ünlüler yaşlanıp gözden de düşünce daha az para kazanmaya ve toplum tarafından da fazla sallanmamaya başlayınca gündem olmak için herşeyi yaparlar...

"Reklamın iyisi kötüsü olmaz " mantığı ile yaşayan bu ünlüler adını iyi bir şey yapıp gündeme getiremez olunca bu yolu seçerler.ne yani Seda sayan gibi biri bunu bilmeyerek mi yaptı sanıyorsunuz? Bir şekilde konuşulacağını tepki göreceğini biliyordu.büyük ihtimal bu derece olacağını tahmin etmiyordu.

Özetle adını tekrar hatırlattı...iyi veya kötü anılmış farketmez bu tarz ünlüler için...
samimi olduğundan şüphe edilen çıldırmadır. reklam kokan, reyting çabasındaki harekettir. canlı yayın konuğu olarak katil davet ettiği anda biten hikayenin zoraki devamıdır.

bilmiyorum filmlerle büyüdüğümüz için midir nedir, bazı şeylerin sona ermesine, arkasının devamının gelmesine çok alışık değiliz. ölümcül bir hata yaparsın, sonra bedelini ödersin durumu bize başta film ve diziler, bunun yanında çeşitli hikayelerle de aktarıldı. ama pratikte öyle olmuyor.

kulağını tersten göstermek misali uzun konuştum, lafı dolandırdım gibi ama.. ülkede yapılan anketlerde en çok güvenilen insanlar arasında çıktığını bildiğim bir kişinin maddi-manevi sürekliliğini bu güven üzerine inşa etmesi gerekmez mi? şimdi kendisini güvenilir bulan insanlar demeyecek mi; beni dara düşüren, bana ve yakınlarıma zarar veren ve yok eden insanları izlenmek için bu kişi programına çıkartacak kadar alçak demeyecek mi? yanıtı vermiyorum, okuyanlar yanıtlasın kendince.

konuyla ilgili de üstelik bir milletvekili gerekeni yapıyor ve sponsor firma da durumu gözden geçirip elini senden çekiyorsa seda hanım, senin sükunetle durumu kabul edip kendi muhasebeni yapman lazım. ama açıklama düzeyinden anlıyoruz ki seda sayan şişirilmiş bir balondur. karakter yoksunudur, manevi değerlere değil kısa vadeli maddi getirilere öncelik verir. bakalım halkın kendisini sevmesini, bunu telafuz etmenin sağlamadığını; tam tersine engelleyeceğini anladığı zaman geç olacak mı yoksa geri dönebilecek mi?

son olarak, canlı yayın konuğu olarak katil alan programda emeği geçen birçok kişinin çıldırmış olduğunu ispat etmiş Seda Sayan'ın kendisinin de bu gruba dahil olduğunu ispat etmesidir.
seda sayan konuştukça seyirci tayfasının alkışlaması ile devam eden olaylar...

görsel
Terayag gibi uste cikip suc bastirmistir.
2 karisini olduren adami programina cikartip sirita sirita anlattirmasi neyin nesiydi...
hem "böyle güleryüzlü bir katil olabilir mi?" deyip hem de ben o adamı deşifre ettim diyebilmek neyin kafasıdır. insanımız bu kadar salak mı da bu insanı izlemeye devam edebiliyor anlamak gerçekten zor.
çıldırması bile şov, çıldırırken yevmiyecilere alkışlatmış kendini.
Türk toplumunun neler izlediğini ortaya koymuştur. Bu gereksiz kadını izleyeceğinize birazcık tarih okusanız azınlıklar tepemize kadar çıkmazdı zaten.
suçlu psikolojisi değil bildiğin son çırpınıştır. bir kaç yıla unutulursun inşallah.
kısaca şizofrenik abuklamalar başlığı altında toplanabilir.
hatasını kabul etmeyen insan davranışı sergilemesidir. normel.
asıl sorun bunlara program yaptırılmasında. seviye ortada.
benim gençliğimde tvnin eğitim aracı olduğu söylenirdi.
bunların halkı ne şekil eğitikleri ülkein durumu ile ortada.
daha konuşmaya ne hacet?