bugün

sabah sabah televizyonu açar açmaz, buruşmuş koca seda sayan göğüs ve baldırına kadar açık iğrenç bacakları görüp, kanal değiştirme hadisesi.
programdı, reklamdı derken şimdilerde bir dizide de oynamasından mütevellit bünyeler daha hızlı zap yapmaktadır efenim, ki kimi zaman televizyon kapatmak en mantıklı olanıdır.
(bkz: seda sayan i ekranda gorur gormez rap yapmak)
koşullu reflekstir.
artık seda sayan öyle baymıştır ki; birey kanalı değiştirmeyi boynunun borcu olarak görmektedir.
amma velakin başka bir lüzumsuz sabah programına rastlayacaktır kuvvetle muhtemel.

kıssadan hisse: sabah sabah televizyon açmayın. hatta akşama kadar hiç açmayın.

yazarın notu: discovery channel veya national geographic bunlara dahil değildir. bu kanallarda her daim izlenecek bir şey bulunur.
insan sagligi icin daha iyi olan eylem.
seda sayan'ı ekranda gorur gormez nihat doğan'a küfretmek de olabilirdi. şöhret için bu kenef karıyla beraber oldu. gerçi nihat doğan'da aynı bokun laciverti ama neyse..
hele ramazanda başörtüsü takıp da insanları kandırması ayrı bir geri zekalılığı.. pis seni!! tuzlayayım da kokma!!
+zapıyorum
-bir daha söyle
+zapıyorum be
-bir daha söyle
-zapıyorum ulen
+bir daha
-zokacam ha zapıyorum işte
+bende seeenniiiii ...

tadında birşey olacaktır.
seda sayanı izlemekten çok daha iyi olan eylem.
annenle birlikte tv izliyorsan çok kısa süreceği durumdur. zira ana birkaç saniye sonra senden geri zap isteyecek ve bünye seda sayan'a sabretmek zorunda kalacaktır.
hayata sağlıklı bir ruh hali ile devam edebilmenin gereklerindendir.
mimiksiz gözleri , hamburger köftesi kıvamına gelmiş dudakları ve gerim gerim gerilmiş vücudu ile bir gulyabani havasında karşınıza çıakr ansızın. mazallah bünye sarılık olabilir o korku ile. programında var mıdır bilmiyorum ama "+7" ve "şiddet ve KORKU ögeleri içerir" uyarılarının bulunması gerektiğini düşündüşüm , hatta şiddetle savunduğum canlı organizmadır.
yapılması gayet normal olan eylem. şayet yapılmıyorsa korkulmalıdır.
hemzeminliktir. kendini bilmemektir. sen türk halkına mal olmuş sesiyle, oyunculuğuyla gerçek bir sanatçı olan yüce insan seda sayan'ı izleme, kanalı değiştir. olmaz.

not: ironi yapmıyorum, ciddiyim.