bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    neden bunu yapmıştır anlamadığım halbuki zirvede bu konu hakkında konuşulmuştur bile, katıldığım fikirdir.
    2 ... scarface
  2. .
    secretcode ile muhtemelen aynı duruma düşürüldüğüm için desteklediğim bir olay.

ukalalık yapmak istemiyorum ama surda zaten bilgi içerikli entry giren bir kaç yazar var. yapılan bu haksızlıklar sayesinde onlarda gidiyor yavaş yavaş. bilgi entry giren arkadaşlar geyikçilerden bayağı bi hakaret yiyor. ama buna yöneticiler aldırmıyor. yakında hepimiz gideceğiz geyikçiler burda sonsuza kadar mutlu yaşayacak !!! ne güzel dimi.evet siz kendi bahçenizde oynamaya devam edin bakalım.

zall ismindeki yönetici arkadaş bi zahmet bana ö.m ile msn adresini ver. diyeceklerim çok ama nedense bana hiç cvp vermedin sen. defalarca ne ö.m den attıklarıma ne de entrylerime. böyle giderse gercekten sözlük anlamsız bir hale gelecek.

- anlamsızlığın anlamı nedir bilir misiniz yöneticiler ???
    - bu işi anlayan hiç kimse tarafından z.klenmemek.
    - uludagsozluk mu ? s.ktir et ya...

görüldüğü gibi esprisi bile hoş değil.
    1 -2 ... darwen
  3. .
    kamplaşmaya yol açabilecek durumların oluştuğuna işaret olan,akabinde ise önümüze gelenlere 1000 tekme gibi çocukça bir mantıkla * hoşlanmadığı şeyler yapılan yazara olan borç.*
    ... amadeus
kapat