genelde doğruluğunu bildiği halde sırf şerefsizlik olsun diye eksileyen yazardır. aksi takdirde bir insan evladı neden 'tacize , tecavüze hayır' diyen birini eksiler ki. bunun mantıklı açıklaması yok arkadaşlar.
Genelde kıskançlardir. Hayatı negatif ayrışma üzerine kurulmuştur.hepsine kafam girsin.
Hep maruz kaldiğim yazar tipi.
Sebebi neydi kiiii... diye soramazsiniz bile. Çünkü sebepsizdir.
zeka vol 939292.
Tek düşmanım sensin velet.
Aynı fikirde olmadığımdan dolayı bana aralıklı eksi veren kişidir.
Arkadaş küfür mü ettik ki eksiliyorsun? iki farklı kişinin fikrini kaldıramıyorsan, acizliğinin belirtisi olan eksi oy'a da elini uzatma, sözlüğe veda et git.
elestiriye yoruma kapalidir neden entry acar bu da kafa karistirici durum. hayir madem goruslerimizden hazetmeyeceksin ne diyo acin evladim.
siz onlara yazar mi diyorsunuz ben direk ***** düdüğü diyorum .
10 Saniyeyi göze alan yazardır.
Banada musallat olan yazardır.
işsiz arkadaşlarımız iş olsun diye milleti eksiliyor sinir bozan bi olay olduğu açık.
(bkz: sebepsiz eksileyen yazar)
(bkz: durduk yere entry eksileyen yazar)
(bkz: ukte)
canı sıkılmıs ıssız yazar.
Aşırı eksi alan yazardır.. Yazık..
Olumsuz dusunen secici yazar .
çok rastladığım yazarlardır.
yanlış yolda olan yazardır. burdaki amaç yani sözlüklerin yazmak okumak bilgi alış-verişinde bulunmaktır. ya da ben öyle mi biliyorum? bilinçsiz yazar. esefle kınadım.
Düşünmeden artılayan yazarla aynı mantığı taşıyordur.
düşünmeden eksileyen, beyin fakiri yazarlardır. Nooluyor oolum size?! Biz eğer akpyi savunuyorsak bir bildiğimiz var. yine o şekilde kemalizmi eleştiriyorsak bir bildiğimiz var. Şu paslanmış beyninizi çalıştırın bi düşünün, sonra eksileyin. Kınıyorum sizi tamam mı?
düşüncesiz yazardır.
başkalarının kaliteli entry girmesini kıskanan yazardır.
işin acı yönü girilen entry eksilenmiş ama başka entry girilmemiş olduğunda yaşanılan acıma duygusu.
bir fikri beğenmeyebiliriz-onaylamayabiliriz-katılmayabiliriz hatta, yok sayabilir ve eksileyebiliriz.
fakat; kendi görüş ve düşüncemizi başlığa katkı yapmadan eksilemek acizliktir-bilgisizliktir. dogmalar ve gelişmemiş özgüven yumağında yaşanılan zavallıklıktır.

not: anında 2 defa eksilenmiş,
ne diyeyim?
Düşünmeden artı oy verenden farkı yoktur.
ayıptır azizim ayıp ! emeğe saygı lütfen, okuyalım da eksileyelim. ismine ithafen eksileri basmayalım. *
terbiyesizdir efendim. soyutlarım ben onları.
pis, kaka yazarlar.
edit: aferin. eksile eksile.
kakasınız olm!
düzenin içine sıçan yazardır.