bugün

hayatinin sonuna kadar mutlu mesut yasayacak, beraber gulup eylenecek, yeri geldiginde aglayacak ve olecek bir ruh ikizi arayan kisinin kalbinin gozlerindeki yansimasi. *
* kablosuz baglanti saglanacak araclar birbirlerini ararken, ya da online veya offline bir data taranirken sistemin end user'a vermis oldugu is bilgisi.
Joe satriani'nin 2004 yılında çıkardığı Is There Love in Space? albümü 10. parçası joe satriani'nin en iyi enstrümental parçalarından birisi.

http://www.youtube.com/wa...next_from=PL&index=23
(bkz: seek and destroy) unutulmaz metallica şarkısının önemli kelimelerindendir.
2002 çıkışlı lasgo'nun güzel parçalarından biri. lasgo'nun bilinen eurodance tarzının aksine şarkı slow-pop tarzıdır.
https://m.imdb.com/title/tt7668870/

16 yaşındaki kızının kaybolmasının ardından cefakar babanın neler yaptığını anlatan bir film.

Şu an sinemalarda, imbd 7.9 almış gerçekten seyredilebilecek bir film, ilk yarısında facetime’da film mi olur diye kendinize sorarken ikinci yarıda, ulan gerçekten güzel filmmiş diyip çıkıyorsunuz, özellikle ikinci yarıda gerçekten şaşırıp kalıyorsunuz olaylara, hiç tagmin ettiğiniz gibi gitmiyor.

Vaktiniz varsa izleyin, şansa bu aralar sinemaların kötü olması gereken dönemde 3 tane müthiş film izledim son 2 ayda.
öncelikle orijinal bir film. o nedenle görülmesini tavsiye ediyorum. bir de John Cho yaşlanmış be abi. biz seni amerikan pastasındaki liseli hallerinle tanıdık şimdi o liselilerin babası olmuşsun. yaşlandık amk.
Son zamanlarda izlediğim en iyi ve en değişik filmlerden biri.
Ben filmi izlerken ciddi haz aldım. Çünkü bütün olarak bakıldığında son derece başarılı ve seyirciye farklı bir deneyim yaşatan bir yapım olmuş. öyle ki akademi neden en azından bir oscara aday seçmedi bu filmi diye düşünmedim değil. Ama yine de tuhaftır ki 1 milyon dolarlık bütçesine rağmen toplamda 123 bin dolarlık bir hasılat yapmış.
Farklı...

Bu filmi izleyip bitirdikten sonra ilk tepkim bu oldu;

Farklı...

iyi kurgulanmış.

imdb puanı tam ayarında...