bugün

so fine şarkısıyla ve yaptığı düetlerle dönemine damga vurmuştur. ingilizce şarkılarını sadece jamaikalılar anlamaktadır.
düet yapmadığı bir ben kaldım, adamsa benimle de yapar
Dünya'nın En büyük Yancısıdır.
görsel
hayatımda gördüğüm en underrated sanatçı, net.

bana öyle kendi köşesine çekilmiş, popüler olmak istemeyen ve ağırlıklı olarak slow sarkilar söyleyen isimlerden bahsetmeyin. onlar underrated değil, gerçekten çoğunluğa hitap etmiyorlar.

ama bu amına kodumun oğlu bir başka, hani mesela sanayiye gidersin bir şey sorarsın herkesin "yapsa yapsa o işi x usta yapar" dediği bir x usta vardır ya, heh işte bu amina kodumjn oğlu da arabada dinlemelik müzik yapma ustası amk. cebine koy 250.000 dolar, azıcık da sesin ve tipin düzgün olsun git abd'ye, de ki ben arabada dinlemelik müzik yapmak istiyorum, direkt seni bu adama yonlendirirler amk oyle bir adam.

bence pioneer kendisine hediye olarak şirket hissesi falan vermeli. rockabye den sonra bir de no lie şarkısıyla amına koymuş piyasanın bu sene, bana illa yeni ses sistemi aldıracak amk.

masrafsin pezevenk.

yalniz hakkini yemeyeyim, kendisi hem oynayan hem oynatan futbolcular gibi. kimle feat atsa onu da ön plana çıkarıyor, gercekten enteresan bir adam vesselam.
(bkz: deport em) saygılar.
canli efsane.
temperature ile gençliğimizi hatırlatmaktadır.
Language options;
-British english
-American english
-sean paul's english
her haliyle yakışıklı olan jamaikanın gülüdür.
Şarkılarını yıllardır dinlememe rağmen sadece "girl" kelimesini tam olarak seçebildiğim şarkıcı.
gönlüm hep seni arıyor neredesin sen...
ben bunun sesine sıçayım, nasıl dinliyorsunuz bu levrek suratlıyı ya.

Bir levrek.
piyasadan silinen efsane.
tempature şarkısı hala efsanedir.
şan poğl deyu telaffuz edilir.
bi sik anlaşılamayan, bilerek yapıyo kodmun keltoşu, la bi tane tane söyle yavrum evladım. şaka lan adamsın böyle devam.
temperature şarkısıyla şöhret yapmış olan jamaikalı reggae sanatcısı .
ölmüştür. rip for sean.
25 temmuz'da istanbul Maslak Arena'da olacak, sevenlerine duyrulur.
get busy şarkısıyla çocukluğumda gönlüme taht kuran şarkıcıdır.
türklerde arabesk rap neyse buda ülkesinde odur.
Ağzını yaya yaya şarkı söyler. Anlamak çok güçtür.
Gece gece moral zirvesi yaptıran enerjik Hoppa çok dinamik ve Uçuk camaikalı abimiz.
ÇOK SAĞLAM BiR KUZEY AFRiKA YAHUDiSiDiR.
iSTANBUL SiNAGOGUNDA SOHBET ETMiŞLiĞiMiZ VARDIR.
ONA BiR ADET KiPA HEDiYE ETMiŞiMDiR.