bugün

ulusal kezban madalyası ile ödüllendirilmesi gereken milli kezbandır. ayrıca güldürmüştür.
(bkz: ben dünyanın en gözel garısıyam)
Doğru söyleyen kızdır.
Ulan çirkin işte niye kabullenemiyosunuz ahahhahahahaha.
Yerden yürüyo cüce. Yüzü desen ıyyy kusucam.
"sallandırcaksın bunlardan birazını taksimde bak bakalım bir daha yapabiliyorlar mı?" cümlesindeki birazın temsil ettiği kız modeli.göz var nizam var.
"kulaklarından tutar geçmişini siker atarım hepsinin" cümlesindeki hepsini kapsayan kızlardır.
beğenmiyorum dese kabul edilebilir. herkes beğenmek zorunda değildir fakat çirkin demek resmen kıskançlıktır yapacak bir şey yoktur.
kesin sözlük kızıdır. böylesi bi kezbana ancak burda rastlanır.
sapık ve benmerkezci ruhlarının bir dışavurumu olarak ortaya çıkan klasik bir kadın davranışıdır.
scarlett johansson a cirkin diyecek kizin en az miranda kerr gyzelliginde olmasi lazim. aksi takdirde afedersiniz ama bokunu yesin scarlettcigimin.
Kız değil o bildiğin maldır.
(bkz: burcu esmersoy)
Neyin kafasını yaşadığını bilmediğim kızdır. Oğlum çok hayranım Scarlett Johansson'a. Bu sözü sevgilim olacak kadın haricinde hiçkimsenin söylemesini kaldıramam.
Taş olur. Net. Bir kadın olarak söylüyorum.
Kıskançlığın zirvesine ulaşmıştır..
kurşuna dizilmesi gereken kızdır.
görüldüğü yerde tutuklanıp cezaevine atılması gereken kızdır. anayasal suçtur.
Günaha girer. Scarlett'e laf yok. Bayılıyorum ben bu kadına.
doner tekmeyi agzina yiyecek kizdir.
1.55 boyundadır. tecrübeyle sabittir. iddia oranı gibi boyun var neyine yani ona laf etmek. hic değilse düşünceni içinde tut kendini rezil etme.
haklıdır ulan develer scarlett johansson'ın makyaj malzemeleri verilse tıpkısının aynısı olacak kızdır. para var güzellik var.
fesatlıktan retinası yanmış kızdır. "yhaa o kadar makyajı bana yapsalar ben de güzel olurum taam mı"
Kiskancligindan yapmıştır. Fazla söze gerek yok. Hersey ortada.
Şaşıları güzel bulmuyordur gayet doğaldır.
Vurduruyordur.
Oyunculuguda muhteşem bu kadının.