bugün

kurtlar vadisine alternatif olma misyonuyla çıktığı yolda, kurgu hataları ve senaryodaki çelişkilerle saç baş yolduran, kurtlar vadisinin tekrar piyasaya çıkmasıyla beraber de, bitti de kurtulduk, denilen dizidir...
türk televizyon tarihinde finaliyle kendisine en çok küfür edilen dizi olma özelliğini taşımaktadır.
aklıma bir zamanlar matrix'in sonunun bir çocuğun bilgisayarın başından joystick'ini bırakarak kalkması olaran söylentisini getiren dizidir. o zamanlar çok tartışmıştık eğer öyle bir sonla biterse wachowski biraderlere o joystick'i dik mi yoksa enlemesine mi sokmak gerek diye. benim merak ettiğim şimdi bu diziyi izleyen biri tutarda ""lan 34 bölümdür bizle taşşak mı geçiyosunuz siz" deyip vursa ağır tahrikten dolayı ceza indirimi alıp almayacağıdır. ben hakim olsam direk salıverirdim mesela adamı.
lan niye böyle bitirdiniz,sonu ne bu dizinin diye insanı çıldırtmış dizidir.

(bkz: sinirden ağlamak)
(bkz: dövünmek)

tabi bir de sinema filmine dönüşme ihtimali var ki hoppaa demek lazım o zaman.
bu arada dizinin tek gerçek karakteri kimmiş anlamadım.
harika bir formata sahip bir dizinin sonu bu denli vasat olmamalıydı. deniz üstü kabaramadı.. ölüm erkenden geldi.. yine de masanda mum yanar canım..

(bkz: deniz üstü köpürür)
an itibariyle "sonunda ajdar soyunsa ya da ne bileyim muz yese bu kadar iğrenç olmazdı" şeklinde bir finale sahip dizi.
sitesindeki online sayısının 137 olmasına oldukça $a$tığım dizi.

http://www.sagiroda.gen.tr/
bitti de kurtulduk. her hafta ne saçmalayacaklar diye düşünmekten bıkmıştık. uzun zamandan beri aklımda da yoktu nerden aklıma geldi de sinirlerim bozuldu anlayamadım.
derin devletçilik oynayan dizilerden birisi.
(bkz: musul u almazsan diyarbakir i kaybedersin/#2521007)
dizi kanal d de bitmiştir. başka bir kanal da devam edecektir fakat henüz bir kanal ile anlaşma yapılamamıştır. sağır oda'nın yapımcısı cüneyt özdemir'in sağır oda'nın devam edip etmeyeceği hakkında yorumlarını buradan izleyebilirsiniz.

--spoiler--
#http://www.odatv.com/inde...ategory=2&videoid=337
--spoiler--
üzerinden onca zaman geçmesine rağmen hala son bölümüne bir anlam veremediğim; başlangıçta oldukça güzel giden ancak son bölüm itibariyle tüm hayranlarını hayal kırıklığı içinde bırakan (bkz: bir çuval inciri berbat etmek); şu anda devam etme olasılığı bulunan ancak devam etmesi durumunda büyük ihtimalle seyretmeyeceğim; hayranlarının çığlıklarına sağır kalmış acayip bir dizi.
istihbaratta, dinlenme cihazı ve türevlerinin bulunmadığı sorgu odasıdır..
izlediğim diziler içerisinde sonu en berbat biteni.
yeryüzünün gelmiş geçmiş en saçma dizisi kategorisinde asmalı konak'la çekişecek dizi.
finaliyle senaristine sağlam küfürler yedirtmiş dizi. sen bilmem kaç bölüm izle diziyi finalde bir de bakıyorsun hepsi rüyaymış.
çok iyi hikayesi ve senaryosu olan -her ne kadar finalde sıçsalar da- fakat baş rol oyuncusu seçiminde bataklığa saplanmış yapım.
lost'a ilham kaynağı olmuş dizi.
--spoiler--
-hanımefendi ukrayna istihbaratından mısınız yoksa galiçya tümeninden mi ?
-dinamo kiev'liyim
--spoiler--
bitmesiyle beni hayal kırıklığına uğratan sonu tuhaf biten bir dizi.
bugün, özlediğimi fark ettiğim dizi. fenomen olamadı belki, ama kalbimizde yaşayacak.
garip bir diziydi vesselam.
Şimdi hepsini anladım. Bunun yaşadıkları falan gerçekti amma bu oğuz bunun yanına gidince rüya başladı. Bunun o sahneden sonra gördükleri ( taburcu olması vs.) rüya. Bu kafada böle gidip geliyor ama gerçekte komada. Son sahnedeyse gerçektede rüyadada ölüyor. Çok basitmiş lan.
lost'un finaline sahip, kursakta kalmış bir heves gibi biten dizi.
acayip bir dizi, zamanında izlerdim. türkiye'nin en acayip finalle biten dizisidir ayrıca.
güncel Önemli Başlıklar