bugün

sizi dinlerken işaret parmağına saçlarını dolayıp bukle yapmaya yeltenen kız masumluğu... paha biçilmezdir.
tahrik amacı taşıyan mesaj veren kadındır. vurdurur.
görsel
kur yapıyordur. birazdan gelip kuyruğu sürtebilir.
Sadece filmlerde olur.
Oynamak değil de yakışıklı olduğum zamanlarda pek çok kız zarif bir boyun hareketiyle o güzel saçlarını geriye doğru savururlar.

Tipsiz oldugum zamanlarda pek yapmiyorlar.

Bence bunun anlamı şudur;
Beni gör, bana bir bakışla bile olsa begenilecek biri olduğumu hissettir.

O kısa süreli Bakışınızdaki ilgiyi lütfen benden esirgemeyin!

Sevgili beyfendiciğim, benim sevilmeye layık bir kadın olduğumu soylesin bakışlarıniz.

Evet bence talep aşaği yukarı böyledir. Çünkü gönül bunu ister.
dişi kişinin ziyadesiyle rahat durumda olduğunu ortaya koyan durum.

tabi kadınların sağı solu belli olmadığı için ters teper mi, tepmez mi birşey diyemem.
Eğer karşısında bir bey varsa ondan hoşlaşıyor olabilir.
içinde bulunulan duruma göre birçok anlamı bulunan beden hareketi, size başı sağa eğik bir şekilde bakarken (sol olmaz hiç) bu hareketi yapıyorsa bu flört anlamındadır.

Bu hareketi yaparken aynı zamanda eli ya da ayağıyla tempo tutuyorsa gergindir ve rahatlamaya çalışıyordur.

Bir yere odaklanmış şekilde bu hareketi yapıyorsa konsantre olmaya çalışıyordur (genellikle sorunları çözümleme ve anlama esnasında)
uyumaya çalışıyor olabilir zira ben saçımla oynamadan uyuyamam.
saçıyla oynayan kadındır.
bulunduğu durumdan memnun olduğunu belirtme hareketidir. fakat bunu okuyanlar için kadın olması yeter biliyorum o yüzden uzun uzun yazmıyorum by.
Ya oyun peşinde olan bir kadınsa, sana bakarak bunu yapıp senin hormonlarını manipule ediyorsa "derin su balıklarının ışığa yönelmesi sende erkek olarak kadına yöneliyorsun" sonra bir anda üzerinde çok şiddetli ego tatmininine başlayarak rezil rüsfa ederse?

Her zaman iyi yerinden bakmayın riskleride göz önünde bulundurun.