bugün

erkek güzelidir muhtemelen.
yüzü çok güzel olan erkektir.
sadece çene yapısıyla alakalıdır.
saçını üçe vurdurduğunda "bile" yakışıklı olan erkek değildir saçını üçe vurdurduğu "için" yakışıklı olan erkektir.
gercek yakisikli olan erkektir. sakalida varsa durdurabilene ask olsun.

(bkz: efendim)
kıskanılası erkektir. saçını sıfıra vurdurduğunda da yakışıklılığını korur.
saçı dökülmeye başlamıştır.
megalomanlıkta son noktadır. dnzctn
(bkz: kel karizması)
yüz hatları simetrik olan erkektir. yüz güzelliğiyle çok fazla ilgisi yoktur, varsa zaten dendiği gibi erkek güzeli klasmanına sokulur.

ben 3 numaranın değil de 1 numaranın daha çok yakıştığını düşünmekteyim. kafa şeklinin önemi daha da artıyor tabi.

kaşlar düz olmalıdır, martı kaş diye tabir edilen kaş türü yüz simetrisini bozar kısa saçta.
burun geniş ya da uzun olabilir sıkıntı yok, yeter ki ağzına girmesin.
elmacık kemikleri hafif belirgin olursa daha güzel görünür.
kirli sakal fena durmaz.;

en önemlisi ise çene yapısıdır. küt çene diye tabir edilen çene şekli 1 numara saç için biçilmiş kaftandır.
kafası güzel olan erkektir. ancak 24 yaşımdan sonra, asker de olabiliceğim tiptir.
var öyleleri ya. nesilleri tükenmedi inanabilirsiniz buna.
biri çağatay ulusoy der ise, düşüp kafamı sehpaya vurmama neden olacak erkektir. *
belli bir yaştan sonra ğek siklenmeyen durumdur. nitekim, kimde 24 kiminde 25 kiminde 30 yaşından sona güzellik pek sarmaz. başka beklentiler çıkar ortaya. sohbet, eğlence, sex, kültür (belki).
3 numara-küpe-kirli sakal

triosuyla çok hatun kaldırmıştır.
(bkz: david beckham)
gerçekten yakışıklı olan erkektir.
normalde de yakışıklı olan erkektir.
bilesi fazla olan erkektir. zaten yakışıklıdır. fotoğraf isteyenlere itinayla gönderilir. delirtmeyin beni. evet.
kafa şekli ekmek arkası gibi dümdüz olmadığı sürece çok seksidir.
erkekler zaten uc numara sac ve kirli sakalla olduklarindan daha yakisiklidir.

bir de uzun sacli ve sakalsiz bakin.

bakmadan almayin.
başörtüsü takınca güzel olan kızla evlenmesi gerekir.
Kafa yapısı güzel olan erkektir. Az bulunur.
bir de benim gibi sadece saçını üçe vurduğunda yakışıklı olan yazarlar vardır.
(bkz: david beckham) olur (bkz: jason statham) olur (gerçi o kel ama olanı da 3e vuruyor) güzel insanlardır efenim bunlar.