bugün

henüz rastlamadım. yahu bir tanesi iki kelam ettikten sonra saçmalamasa nolur sanki çok mu şey istiyoruz. yok kardeş yok hepsi aynı.
en entel danteli bile gelse hep bir maço tavırlar, sıkışınca hakaretvari konuşmalar, durduk yere her şey güzelken arıza çıkaracak bir şey bulmalar falan. değişmez kanun gibi bir şey.

bir erkeğin en fazla kullanım tarihi 1 ay arkadaş. 1 aydan sonra arızaya geçiyorlar sonra bünye de zehirlenmeye yol açabiliyorlar demedi demeyin. son kullanma tarihi geçmiş erkeklerinizi götürün yenisi ile değiştirin.
saç malanmaz taranır diyerek yazrın iddiasını güçlendiryorum şu an. *
saçmalamayı bırak bildiğin sıçtım şu an.
rastlanılmamış bir erkektir. erkeklerin çoğu saçmalar. bazı erkekler çok bilgilidir, araştırmacıdır, zekidir onlar saçmalamayabilir.
saçmalamayan kız sayısından daha çok olan erkektir.

Çünkü her kız en az bir kere ben çok güzelim triplerine girer.
Saçmalamayan insan varmı ? diye sorsak önce ?
saçmalayan erkekten şansı daha az olan erkektir. hatta şapşal erkek daha şanslı. mutfağa gitsin türlü şebekliklerle yemek falan yaksın, eli ayağına dolaşsın, ne bileyim, çok tatlıı. haksız mıyım kızlar?
0-12 ay yaş aralığında sıklıkla bulunanlardır.
beyin neronları sağlam erkektir, matematik problemlerinde bile sayıları karıştırmıyorsa pes dedirtir.
saç malamayan, saç tarayan erkektir.
brakisefali, mezosefali, dolikosefali dışı seni yakar içi yandı bitti kül oldu erkek.
pes oynayan veya sözlükte yazan erkektir. şahsen ben düşündüğüm zamanlarda saçmalıyorum bunaltıyorum milleti.
konusmayan erkektir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar