(bkz: sevgilinin ekmesi)
kendine her zaman saygı duymak.
(bkz: liseli kokan hareketler) *
ikizler burcu insanının yapması çok muhtemel olan hareket.
"otur otur nereye kadar? bari ayna karşısına geçeyim de biraz dudak kıvırıp poz vereyim" şeklindeki bir düşünceyle sonlanabilecek durum.
boş durmamak gerekir. kişi yatak odasında yastık, yorgan gibi eşyalar önünde kendini videoya çekmeli, karizmasını ölümsüzleştirmelidir.

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)
iç yakar lan.

(bkz: yapılmış en büyük aptallık/#8411798)
(bkz: bir apaçi ağlıyor)
beklenen bir misafir varsa gayet doğaldır.
öylesine saçlarını toplayıverirsin ama o senin başına gelebilecek en güzel dağınık topuzlardan biri olmuştur. bu işler biraz da kısmet. *
kendine olan saygısı doruk yapmış insanın yapacağı davranıştır. aslında çok saçma olmayan ve insanın birşeyi diğer insanlar için değil, kendi için yaptığına işarettir.
kadınları her şeyi önce kendileri için yapar. *
aşk-ı memnu dizisindeki tüm bayan karakterlerin istisnasız hep yaptığı eylem.
(bkz: süper şekillendirmek)

düşündüm düşündüm bir yere koyamadım.
Şanssızlıktır.
Başka zaman uğraşırsın ya elektriklenir, ya kabarır, ya bozulur; hiçbir şey yapmayacağın günde çok güzel olur. "Ya sabır" denilip geçilmelidir, yapacak bir şey yok.
Fotoğraf çekip facebooka koyarım diyorsanız, onu bilemem. *
+ yanları topla biraz, üstleri süper şekillendir fuat.
- oo abi yengeyle mi bulusuyosun
+ evde oturucam canım.
- hayırdır.
+ sözlükte bi başlıkta gördüm denemek istedim.
- süper şekillendiriyorum abi.
kendine saygı duymaktır..

yok öyle bir şey, 234235 yıldır saçıma jöle vs vurmadım.. ne içeride ne dışarıda *
evet, acıdır. dışarıya çıkmak istendiğinde şekil almak bilmeyen saçlar, evde oturmaya karar verdiğinizde kuaförden yeni çıkmış mankenin saçlarına döner.

(bkz: murphy kuralları)
Bir eşya normalde hep gözünün önündedir ama bir gün çok lazım olur, arar da bulamazsın ya; işte öyle bir şey.
her zaman yaptığım eylemdir. benim için saç yapmak artık farz olmuştur. yapmadığım zaman rahat olamıyorum, asla amacım kendimi birilerine benzetmek-beğendirmek olmamıştır. bundan sonrada olmayacaktır. velev-ki saçı yapıp evde oturmak kimisine göre koyucu bir eylemdir kimisine göre apaçizmdir bence kendine saygı ve rahatlığın simgesidir.
(bkz: oha ne dedim ben)
nasıl olsa birini bulurum deyip iki saat uğraşılarak yapılan saçların, hiçbir arkadaşın o gün dışarı çıkmaması ile götte patlaması olayıdır.

"bari boşa gitmesin." denilerek hemen fotoğraf makinası alınır ve birkaç apaçi pozu çekilir.
apachiliğin başlangıç evresidir. *
(bkz: yatmadan önce parfüm sıkmak)
boşa uğraşmaktır.