bugün

mavinin en sıcak renk olduğuna inanır.
bir "üniversiteli oldum kızılı" na boyatan kız değildir.
Eve gidince babam tepeledi kahverengisine geri doner.
görsel

Ahan da budur...
yukarıdaki entry bağlantılı resimdeki yaratık insan değil bambaşka bir şey olduğundan, o kız hariç dediğim başlık.

ayrıca başlık da komik eğlenceli. ama o kız nedir yahu? (bkz: afet)
Bu kız inanıyor bence ne dersen de.
6. sınıf leş mekanlarda ucuz bira içmeyi seven kızdır. postacı çantası kullanırlar. ayakkabıları hala converse'tir bunların amk.
Saçı başı yolunası kızdır.
Saçlarını, "Universite okuyorum" kızılına ve "muhafazakar bir ailem var onlardan yeni kurtuldum" moruna boyayan kızlarla arkadaştır.
mavi en güzel renktir bence saçta çok tatlı duruyor severim.
aklım fikrin kızların kukusunda, bi kez verseler nolur ya erkeklerine dert olmuştur.
Sacma salak konusuyorsunuz yine. Aferin kizlardan cici romantik mesajlar alamayinca cok guzel salladiniz her zaman ki gibi. Zibarin.
Umarsızca sevişir. Sert sever.
Escinsel dinsiz ve solcu Bermuda şeytan ucgenini benimseyen kizdir.
insanlar ne hale gelmiş demekten utanıyorum.
Dini duygulardan sömürgeden bir çıkar sırası banada gelir mi düşüncesi almış başını gidiyor.
(bkz: kadıköy eşrafı)
bir cehennem kızılına boyatan kız değildir.
benim tanrıçamdır.
kadıköy'de oturuyordur.
Bir de "çok pis sevisirim kizili saçlar var".
abi bomontiden başka içemiyorumcudur.
Bir kere bile vansım olmadı. Bir kere bile kadıköy'e gitmedim. Dini inancım konusundda katıyım. Ağla.

görsel
Allah kabul etsin, bu başlığa gelirken çiçekli kesin görsel atmıştır demiştim, yamulmamışım.
foto atmak için fırsat kolluyor tipini gondiklediğim.
Artık etrafta görmediğim tiplemelerden biri daha. Herkes yine dine imana döndü ya da saç boyatmaya parası kalmadı kimsenin başka da bir sebep bulamıyorum.
son zamanlarda duyduğum komik aforizma.