bugün

Ben o mekanın sahibini tanıyorum kızlarının bir üst modeli diyebiliriz, genelde saçların tamamı değil bir kısmı boyalıdır, hemen tanıdınız zaten. sosyalleşme olayını "etkinlik" olarak adlandırırlar. Biraz daha lümpen tayfaya yakın olduklarından arabesk dinleyen kitleyi keko diye eleştirirken, bir yandan kalben "haydi söyle" dinlerler bu tipler " abi çok iyi söylemiş yaa" diye de eklerler. Yine de hitap ettikleri bi kitle var mutlaka, fakat pek sevilesi tipler değil.
An itibariyle o seste türkü çığıran kızdır, kalben söylemedi hayret.
Hoşgörü dinine inananın eleştirdiği kızdır.

istediği renge boyar ibiş sen de oturur çekirdeğini alır milletin dedikodusunu yaparsın böyle. Neden? Bir hayatın yok loser. Asla da bir hayatın olmayacak. Biz saçımızı boyarken siz böcek gibi yaşayıp böcek gibi öleceksiniz. Üzerinize basmak çok zevkli olurdu.

Benim rengim allah'a inanıyorum ama şeytan'a tapıyorum mavisi. Sanırım bununla bir probleminiz yok.
neslişah bizim. snapleri izleyin bak.
içtiği bira bomontidir.
yaşasın bilimci kızlar.
Yeşile boyayan da " allahım kuluyum yeşili mi" oluyor ?
o mavinin adi bu muymus? *
Aylardır saçıma bi tutan maviyle geziyorum ama bu deyimi çok sevdim ya * "allaha inanmıyom mavisi" saçlarımı eski haline istemeye istemeye döndürdüğüm şu günlerden çok iki geldi :D
(bkz: Yaran başlıklar)
Çingene gay pembesine boyayan adama nazaran kıymeti bilinmesi gereken kızdır.
ilk entryi okudum ve yılın tespiti yapılmış dediğim başlık.

belirtmeden geçemeyeceğim ; o nasıl bir renk tanımlamadır *
Allaha inanıyordum ama saçlarım maviydi. Nasıl olacak bu işler neriman?
Orospuyum sarısı vardır bir de.
şu bilekten olan ve sivri burunlu botlardan da giyiyordur. yazılmış ama yazalım; bomonti içiyordur. hatta boynuna tasma da takma ihtimali var..
Akıl fikir rengine boyasalar keşke süslü ancak verimsiz tarladan farksızlar...
görsel
Aynı zamanda hazırlık okuyordur.
her gun bir suru ozguven yoksunu insanin ozguveni olan insanlari batakliklarina cekmek icin taktiklari etiketlerden birisi. farkliliklar guzeldir, renkler guzeldir...
(bkz: saçını sevişirim evlenmem kızılına boyayan kız)
Birader ne iciyor bunlar bu akşam ikinciye merak ettim. inanıyorum ne renk lan o zaman.
etkinlik kızları.

görsel
Tespitin Yaratıcılığını alkışlamak için hunharca favorilerime alıp beğenmek istediğim başlık. Evet, başlığın kendisini, hı-hım.
hükümetin durumu umrumda değil yeşili nasıl?
kalben <3.

höykürdüm amk.
güncel Önemli Başlıklar