bugün

mutsuz umutsuz depresyonun eşiğindeki kızdır

uzun saçlarını küt bir modelle mahvedetmeden önceki yani altın vuruştan önceki evrededir.

acil müdahele edilip, yol yakınken kurtarılmalıdır.

(bkz: ashqım bu renk sana çok yakıshmısh yhaa)
yakında kel olacak kızdır.
değişikliği seven, özgür kızdır.
sarıya boyar saçını örneğin sıkılır bakıra döner sonra. onun da her hafta yenilenmesine sinir olur belki kahve yapar. tutunamaz bir türlü velhasıl istikrarsızdır ama durağan, basmakalıp değildir. * maviden kızıla, siyahtan sarıya ufku geniştir.
kumral ya da beyaz tenliyse tüm renklerin kendine yakışacağını bilir, sevilesi kız yaşa var ol. değiştir sen arkandayım *
süper kızdır. keşke öyle sevgilim olsa be. düşünsene her gün farklı bi saç rengiyle karşına çıkıyor.

-nmut, bak saçımı kızıl yaptırdımmm.
nmut:süper olmuş bitanem bence bide turkuaz dene!
-ciddi misin?
nmut:tabi belki güzel olur acaip tarz sahibi görünürsün!
-tamam canım sen iste yeterkii.
eternal sunshine of spotless mind filmini izleyip ben de demiş kızdır.*
aslında sadece, dip boyası gelmiş kızdır. ama kuaföre gidince, gözü başka renge takılır. o yüzden devamlı değiştirir.
yani bu kız aynı zamanda kararsızdır da, nereye çeksen oraya gider. ikna etmesi kolaydır. ensesine vur ekmeğini al, bir tiptir.
saçları 3 vakte kadar yanacak olan kızdır.
ne istedğini,kendisine neyin yakıştığını bilemeyen kızdır.
neyi görse ona heves eder.
şıpsevdi gibidir.
(bkz: clementine kruczynski)***
psikolojisi bozuk olan kızdır.. arayış içinde olan kız da olabilir.
saçlarının kişilik problemi yaşaması muhtemel kızdır.
değişiklik isteğini fazla abartmış kızdır. fena bunalımdadır.
depresyonda olan kızdır. Dikkat çekmeye çalıştığı da söylenebilir.
kimse ona bakmıyordur bi yol arıyordur.ama kesin olarak birşey varki boşluktadır..
(bkz: eternal sunshine of the spotless mind)
saçları iğrenç ve sağlıksız görünen kızdır.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)***
Saçını sürekli kestiren kızlarla eşdeğerdir. Kuvvetli bir ihtimal olarak hayatının zor dönemindedir. kimi zaman aldatılmak, kimi zaman hayatının elinden kayıp gittiğini hissetmek sebeptir buna. Anti-depresan yerine bu yola başvurmuştur.
sürekli sevgili degistiren kizdir.
saçını mahveder, baska da bi boka yaramaz. şu şeyi de anlamıyorum depresyona girdim sac rengimi değiştireyim. sac rengini değiştir, değişiklik iyidir ama depresyona girdim deme Allahasen...
bu işin sonucunda; saçları, bok rengini alarak bu kıza kararsız her şeyin yarılanma ömrü olduğunu anlatacaktır.
kendini bir türlü güzel bulamayan kız modelidir.
vardır bir derdi
belki boya tutmuyordur.
kişiliğini bulamamış kızdır. çook çok sonra değiştirmesi gerekenin fiziksel olmadığını anlayacaktır. yaa işte böyle.
güncel Önemli Başlıklar