bugün

sağdıçlarım, sevgili bacanaklar! yepyeni bir formül sunarak çağımızın vebasına son veriyorum. dünya'da sadece 3 kişinin bildiği birinin de bilip unuttuğu bu formülü sizlere bedava olarak sunuyorum. mesleğim gereği bu konuda uzmanım. şimdi bir miktar bıldırcını alıp dr who'nun 3. sezonunu dikkatle izlettiriyorsunuz. hayvanların kafayı yediğinden emin olmak için kafalarına tahta kaşıkla hafif hafif canlarını yakmamaya dikkat ederek vurun. tok tok diye ses geliyorsa olmuştur efenim.. sonra bıldırcınları baldırlarından tuttuğunuz gibi bahçeye salın. bir iki hafta içinde yumutlayacaklardır sağa sola olur olmaz yerlere. bu yumurtaları toplayın. sarısını için beyazını da bioxcinle karıştırıp komşunun çucuğuna içirin. bıldırcınları alıp bu kez de prison break izlettirin. yeterince heyecanlandıklarından emin olmak için nabızlarını sayın. bir dakikada kaç atıyor diye, 100 oldu mu iyi demektir. sonra korku filmi izlettirerek altlarına sıçırtın. çıkan bokun kahverengisini güzelce kür yapıp kafanızın her bölgesine iğne ucu kadar kuru yer kalmayacak şekilde sürün. bokun sarısını da kaynatıp koklaya koklaya için. bir hafta içinde belki saçlarınız güpgür bir şekilde çıkmayacak ama çeşitli hastalıklara yakalanıp "ne saçı amonyum, her şeyin başı sağlıkmış, bırak kel kalayım ama sağlıklı olayım, sikim kalksın yeter, hem kellik kötü mü canım, bak birol güven'E bak brazzers'taki kel adama..." merhalesine yükselip olgunlaşacaksınız.
saç ektirmektir. onun dışında hiç şampuanla falan uğraşmayın derim.
genetiktir hiçbir şampuan fayda etmez bir de stresten aşktan kadından uzak dur derim. böyle 18 yaşında saçların sağ ve sol tarafları açık olarak gezen ve saçım var demek için üst tarafları diken insanlardan biri olursun.
(bkz: genç keller rahatsız)
hiç gerek yok şampuandı kremdi uğraşmayın en çekici erkekler kellerdir.
not:bir bayanım
yok öyle bir şey.
1.5 senedir dökülüyor saçım, denemediğim ilaç, tedavi kalmadı.
babamın benden çok saçı vardır belki de şu an.

zamanla alışırsınız siktir edin efenim.
yalnız hem yağlanma hem saç dökülme sorunu varsa çok sıçmık bir durum.
bence kellik nah karizmatik ve de hiç de sexy değil. ne yapın ne edin dökülmesine bir çare bulun. bulursanız bana da mesaj atın. ashton kutcher, brad pitt, murat boz bunlar da kel değil. kız yalanlarına inanmayın. kel italyan erkeği de gördünüz mü hem? yok.
not: bir bayım.
(bkz: reklam sandıydım)
saçları tamamen keserseniz dökülemezler. değil mi ?
kesin çözüm formülü bu işte.
yumurtanın beyazıyla akını ayırıyorsun, sürmüyosun bile. ertesi gün fırça gibi.
kafaya bone geçirip sürekli o şekilde dolaşmaktır. saç kesinlikle dökülmez.
johnny Sins bence hiçte fena sayılmaz bu konuda.
Jöle sürmemek çok etkili olur.
kadınların saçında erkeğe oranla %67 daha fazla oranda calsium vardır ve %76 oranında daha fazla da magnezyum vardır. yani bu da şu demek, kadınların saçları erkeklere oranla daha az dökülür. süt,yoğurt,balık gibi ürünleri (ayrı ayrı) tüketin. bol bol ceviz yemeyi deneyin. farkını göreceksiniz.
cinsiyet değiştirmektir..

eğer genetik olarak saç folikülleriniz androjen yani erkeklik hormonları olan testosteron ve dht'ye karşı sensitif ise saçlarınız eninde sonunda dökülecektir..

bundan kaçış yok..

saç dökülmesini geciktirici etkiye sahip olan bazı anti-androjen ilaçlar bulunsa da bu türden ilaçların seksüel yanetkileri yüzünden çoğu erkek tarafından kullanılamayacağı ve kısırlık dahil birçok soruna yol açtığı da ortadadır...
sentetik şampuanların aksine doğal bıttım sabunu. üstelik &100 kesin çözüm. işte : http://bit.ly/NhtWn6
kel olursanız saçlarınız dökülmez mesela. bizim buradaki trafik sorununu da böyle çözdüler, yolları kapattılar, artık kimse ulaşamıyor. böylece trafik sorunu da kalmıyor. hey gidi...
sarımsak özlü zeytinyağlı sabundur. ilaveten siirt bıttım sabunu tavsiye edilir.

olmadı özel osmancık pirinçli zeytinyağlı sabunu deneyin.

o da mı tutmadı? öyleyse çözüm belli.

(bkz: siktir git)
Eski usul yapılmalıdır. Kafaya inek bokunu yani tezek sürülmelidir.
bioxcin; o da kurtaramamış ise ektireceksin, başka çare yok.
saçı klorsuz suyla yeşil sabunla yıkamak
kadınlar için saçları ıslakken hızlı taramamak
saçlar şişmişken fırça değdirmemek
fırçanın at kılı vs. olmasına dikkat etmek
saçları sürekli toplamamak, aynı şekilde başörtü vs. varsa arada havalandırmak.
saç kremini saç diplerine sürmemek
denizden ya da havuzdan çıkar çıkmaz saçı durulamak

diye uzar gider bu.
ama ne yaparsanız yapın dökülecek o ayrı.
şifa veren Alllah c.c dur . Biz derman aramaya devam edelim.
Beyler yılan yağıni alacaksınız ve sacinizin koklerine masaj yaparak uygulayacaksiniz. 2-3 saat kaldıktan sonra yikayacaksiniz ama tavsiye edilen şampuan bebe şampuani olan dalindir. Belli bi süre dalinden başka şampuan kullanmayacan. 3 günde bir uygulayin bunu ve ilerleyen günlerde sac dökülmenizin azaldığını farkedeceksiniz.
Çok araştırdım androgenetik alopesi denilen yani genetik tip saç dökülmesinin çaresi yok. Sadece 2 tür ilaç yavaşlatıyor. Minoxsil ve propercia. Propercia hormon ile oynadığı için kullanmadım. Minoxsil'i kullanıyorum. Aman Aman olmasada bence faydali sac tellerim kalınlasti. Boşuna baska şeylere para verip paranızı çöpe atmayın. Bu iki fda onaylı ilacı kullanmaya bakin.
kestirin efendim.