bugün

an itibariyle lostun finalini tartışılıyor.
arkalarında betonlaşmış boğaz manzarasını ve şehir hatları vapurlarını görünce tüm çekicilikleri ve havaları kaybolmaktaymış kendilerinin. aynısı bush'a da olmuştu.
sayyid finali izlemedim izlemeyi düşünmüyorum tramva geçirmekten korkuyorum mu dedi. bahane olarak bumuydu ben mi yanlış anladım yoksa ?
-anaaa doğruymuş lann.

cüneyt soruyor onlar cevaplıyor hali hazırda.

-olum roma imparatorluğu yıkıldı lann demek lazım naween andrews'e.

cuneyt: seni seviyoruz ve ağzını burnunu kırarım ki burası istanbul artık konstantinapol değil

naween: of course by the way the rome civilization's heritage..

cuneyt: bundan sonraki kariyerin nası olcak ve istanbul, dizi mi film mi tercihin, istanbul, ıı istanbul??

naween: it depends cuneyt and don't hit me.

hurley: its okay dude! *
sayid istanbul değilde konstantinapolis demeyi tercih edince, cüneyt höyt lan gibi bir tavır verdi.
cüneyt in sayid e ayarı verdiği programdır.
ne diyor bu sözlük tepkisini verdiğim başlıktır. ciddimisin sözlük yoksa akşam akşam beni mi kekliyosun?
cüneyt özdemir'in sayid'e sırf alkış alacağım diye de bu kadar fevri davranması düşündüm de doğru değil gibiydi. netice de tarihten örnek veriyordu.
(bkz: sayid in yunan uşağı olması)**

http://www.haberturk.com/...-sayidinden-istanbul-gafi
Bugün (bkz: lost) da ki (bkz: sayid)'i (bkz: topkapı sarayı) (bkz: enderûn) avlusunda korumasıyla bir başına otururken bulduk. Kültürel aktivitelerimiz içersinde onunla tanışmak yoktu sürpriz oldu. Muhabbet ettik o da bizi bekliyomuş yazık. sordum,
- (bkz: lost) çok kötü bitti, güldü.
- ee jin nerelerde dedim,işte ona bozuldu.
sonuç; bizimle tanıştığına çok memnun olmuş. Adam bir başına kalırsa memnun olur tabi. (bkz: Cüneyt Özdemir) ayarı fena dokunmuş belli.
adam bildiğin (bkz: adanalı)ydı. birde nasıl çelimsiz, burun konusuna, o iğrenç yüzüklerine hiç girmiyom bile..
(bkz: sayid in serçe parmağındaki yüzük)
Jin gayet güzel konuştu sayit konstantinapolis diyince Cünety Özdemir hiddetlendi haklı da sayılırdı ama çok tepki verdi.