bugün

herkesin aklınA GELEN KiŞi...
adam sadece ismini söyleyerek başbakana hakaret edebilir ve bu isim akpden aday (bkz: ironik)
kesinlikle el birliyi yapılarak ist. Belediyesi başkanı olmalı. adı bilboardlarda boy boy yazılmalıdır.
Chp den aday olsa genel başkan bile olur satılmış erdoğan abi çok iyi yaa.
görsel
bir erkan boşalan değil.
bu isim ve soyisim kombinasyonu ile sittinsene başbakan erdoğan'dan onay alıp seçilemez.
adı ve soyadı ülke gerçeğini deşifre eden kişi.
bir insan çocuğunun adını neden satılmış koyar, hayır yani neden, neden yani?
allah a satılmış erdoğan.

satılmış ismini koyma geleneği bu manadan gelir.
Bağımsız cumhurbaşkanı adayı olsa kazanabilecek ve asrın ayarı olabilecek kişidir.
ölü yatırım.

görsel
dev projelerle gelip yozgat'a çağ atlatma hedefinde olan başgan.
http://www.satilmiserdogan.com/

görsel
adi bile chpden daha buyuk muhalefet olacaktir.
akp yi içten fethetmeye geldiğine emin olduğum aday. yoksa bu isim soy isim kombinasyonuyla daha ne yapabilir. şimdiden de fazlasıyla tanındı. swh
malumun ilamı olmuş azıcık...
kütüğü yozgat'a taşıma sebebi.
satılmış ismi yeterince talihsizlik değilmiş gibi bu ad soyad kombinasyonu, ne desek az, bazıları cezayı bu dünyada çekiyor azizim.
adaylık şansı yoktur, isimden kaybetmektedir.
yozgat'ın nüfusunu 250.000'e çıkarma hedefine çevre illerdeki tüm sol partililerin nüfuslarını yozgat'a aldırarak kendisine oy vermek istemeleri ile kısa sürede ulaşacak olan belediye başkan adayı.

başbakan seçim turları sırasında yozgat'a gittiğinde kendisini halka taktim ederken büyük bir coşkuyla "her yer satılmış, her yer erdoğan" şeklinde atılacak sloganlara eşlik etmek için otobüsler kaldıracak insanlar tanıyorum.
Muhtemelen faullü ismi nedeniyle aday yapılmayacak/yapılamayacak kişi.
ilahi adaletin gerçekleri gözümüze soktuğu realite.
böyle bir ismin olsa chp'den aday olur direkt süpürürdüm oyları dediğim, akp yozgat belediye başkan adayı.
ilahi bir mesaj olabilir. tabi başkan adaylığı ihtimali ad-soyad uyumu nedeniyle %1 bile değildir.ama olsundur akp yese de biz yedirmeyeceğiz satılmış erdoğan'ı.
Medeni kanunda artık eşeklerinde hak sahibi olabileceğine dair vaadler vermiş adalet ve kalkınma partisi yozgat aday adayıdır kendisi.