bugün

sarı pipi diye dalga geçilesi kişiliktir. ingiltere'de çok bulunur.
saçları sarıdır. sakalları da kızıl mı oluyor bilmiyorum ki.**
sırpsanız; babanız, abiniz, amcanız, dayınız, dedeniz etrafınızdaki bütün erkekler sarışınsa nefret edilendir.
yabancısını benimsediğim, yerlisinden tiskindiğim cinstir..
brad pitt'in dahil olduğu ancak kendisinden daha yakışıklılarının bulunduğu erkek sınıfı. üzgünüm brad'ciğim bu adamdan yakışıklı değilsin.

(bkz: ryan mcpartlin)
türkiye de gideri olan erkektir. lakin almanyada fark yapmaz.
lakapları genellikle maç yapareken
lan sarı
olan çocuklardır.
çoğunlukla halinden memnun olmayan erkektit fakat çevresindeki arkadaşları genellikle ona imrenir.
"erkek dediğin esmer olur !" diyerek pek bir giderlerinin olmadığını düşündüğüm tipler.

edit : saygımız sonsuz o ayrı.*
nedense aptal sarışın fıkralarına konu olmayan sarışınlardır.*
"sarı pipi çamaşır ipi, kızdırma beni s*kerim seni." cümlesini hayatında en az bir kere duymuş erkektir.
benim hep kızların sarışınlardan hoşlandığını sanırdım.çünkü saf kan Türk olarak ben sarışın severim(genelde sarışın severiz işte kabul edelim).ama durum şöyleki bikaç kamu oyu yoklaması yapıldığı vakit kızlarımızın pekte hoşlanmadığı cinstir sarışın erkek.

belkide beni kandırdılar bilemicim kuzum..
civciv gibi olmadığı sürece gayet de çekici olan erkek.
olmaması gereken bişi oldugundada hiç iyi durmayan bişi.
çiğdir.
leonardo dicaprio'dan başkasını tanımam.
tarzım olmayan kitledir. ne varsa kara kaş kara goz esmerlerimizde var.
(bkz: kenen imirzalıoğlu)
turkiye de nadir görülen ve türk kızları için koruma altına alınması gereken erkek türüdür.
sarışın erkeklerin az bulunduğu ülkelerde önemli bir yerleri vardır. sevilirler.
dikkat çekseler de esmer erkekler kadar karizmatik olamayacak erkeklerdir.
kumrala yakın ise eğer çok yakışıklı olurlar.esmerlerin hiç bir zaman kavuşamayacağı çekicilikde...
* biraz hain oluyorlar malesef.
kimsenin sarı saçı yeşil gözü için iyilik yapmadığı erkeklerdir. bir farklılık yaratmaz, sadece türkiye dahil tüm ortadoğuda nadir bulunan erkeklerdir. ama yine de severim sarı saçı, hele de azıcık güneş görünce neredeyse bembeyaz olan kendi saçımı.
aynı isimli iki arkdaşınız varsa eğer
SARI muhittin kara Muhittin die ayrımını yapmanızı sağlıycak bi artı.
genellemeye gidilemez sarışın var sarışın, bunların hoşçalarına siyah boğazlı kazak pek yakışır.