bugün

tek tek sarma sardigi takdirde, alnina kondurulacak bir opucukle asla kandirilamiyacak erkektir.
sarma sarma makinesini eşine satın alıp evde deneyen erkektir.
(bkz: her eve lazım)*
zorda olsa öğrenerek içlerine girdiğim erkek modeli.
burhan Altıntop'tur. Kalem gibi incacik nefis sarmalar sarabilir.
Mangal yapan erkeğe rakip yeni bir ev erkeği modelidir.
lokantanın birinde çalışan erkektir.
bengidemem'in okuduğunda "sarıp sarmalayan" şekli bir çağrışım yapan, hafsalasında bu manada başka bir şeyin kabul edilemeyeceği başlık türü.
bu girdide anafikir şudur o halde;bir; bengidemem'e göre,sarma sarmak erkek işi ve harcı ve de tarzı değildir, olmamalıdır.bengidemem sarar, o da yer, teşekkür ede ede.* * * iki;sarıp sarmalanmak güzeldir, hoştur, hoşlanılır, hayal edilir, memnuniyet vericidir, yapan erkeğe de yakışır.
(bkz: yemekteyiz naim)
(bkz: ideal erkek)
Geçenlerde bunu da yaptim mecburen.

Bir yerde kolay sarma sarmanin metodunu görmüstum. Lan ne kolaymis aa da abartyor bu kadınlar demiştim kendi kendime .

Metod şöyle; nuh un ankara makarnasinin ambalaji gibi sert naylon bir ambalaji duz şekilde kesip sarma sararken altina seriyoruz. Hizli bir parmak hareketiyle kalem inceliginde sarmamiz sariliyor. Cok kolay lan harbi bak.

Sonra suyunu vs ayarlamak için annemi aradım. Annem seninle evlenecek kiz cok sansli dedi. Ben de evlenince yemek yapmayi unutacagim anne dedim..

Sarmanin tadı cok kötüydü bu arada. Neyse önemli olan denemekti.
sarma sigara saran erkek kadar çekici değildir.
bir tencere zeytinyağlı sarıp üzerine limon dilimleri koyuyorsa basın nikahı alın.
Elinden geliyorsa helal olsun dediğim erkektir. Hem evlenince eşine yardım eder. Ne mutlu onlara. Benim elimden sarma sarmak gelir mi bilmem hiç denemedim ama yerleri siler, halıları süpürür, tülleri asar, evleneceğim kız her kimse yorgunsa eğer masaj yapacağım. Anneme bunları yaptım inşallah eşime de yapacam. Yemin olsun.
Bu saatte sarıyorsa asıl amacı merak edilen erkektir. Lmon da dilmleyeceğim eyyy dostlarım.
görsel
Eyyy dostlarım ilk defa sarıyorum. Biraz dandik oluyor zaten içini de az yapmışım. mazur görün. Bence de bunlar neden ince ve uzun değiller.

Hala sarmaya devam eden erkektir. Böyle olmamalıydı.
rızkı veren hüdadır kula minnet eylemem der 45 yaşına kadar evlenmez.