bugün

erkekliği üç savcı, beş emniyet müdürü, 12 işkence uzmanı tarafından sorgulanması gereken erkektir.

eğer ki dünyaya erkek olarak geldiyseniz nefesinizin son damlasına kadar bu özelliğinizden taviz vermeyeceksiniz. çoğunuzun abisiyim burda. salak saçma bissürü başlığa bakınız vericem, milleti göt edicem, ayarlarımla dünyayı yerinden oynatıcam tarzı mide bulanıran bir hamam böceği gibi yaşamaktan vazgeçin artık. sözlük sahipleri, eski nesil yazarlari, taşaklı yazarlar hepsinin ağzında tüy bitti söylemekten, bi de ben söyliyim dedim. heee şimdi yazar bilgilerime bakıp ulan bu herif daha dün geldi bugün de bize ders vermeye kalkıyor diye altıma bissürü ayar vermeye kalkan gencecik beyinlerle de karşılaşıcaz. hayatta her şey tecrübe işi. biz konumuza dönelim:

erkeklik bir özen ister. kadınlık istemez. yaparsın makyajını çıkarsın sokağa. erkek yıllarca erkekliğini geliştirmek için savaşır, onuru için yaşar. kadınlar onursuz mu peki? hemen sinirlenme bebeğim sakin ol.. asla.. aralarında çok sayıda onurlu da var ama genel olarak kadınların varlıklarını sürdürmeleri için bir onura ihtiyaçları yok.. tamam erkekler kadar yok. senin istediğin gibi olsun güzeller güzeli..

dağıtmayalım; bir erkek yapığı bi hatanın acısını ömür boyu çeker. en çok o içkili ortamlarda erkeklerin değişimlerini görmekten hazetmiyorum. iki bira içen, iki duble rakı içen başlıyor sağa sola sulanmaya. hele bazıları eve girerken anadoludan gelmiş baş örtülü gariban kapıcı eşlerine sulanıyor. o manzaraları gördükçe utanıyorum erkek olmaktan. bu kadar adi insanların arasında yaşamaktan bıktım, usandım. hee içki içince amı götü dağıtan kızlar da var, onlar hemen artıyı basmasınlar şimdi bu yazıya, zaten ne bok oluyorsa bu erkeklere sizin gibi oynaklar yüzünden oluyor sarhoş zilliler, erkekleri de kendinize benzettiniz..
(bkz: erkek demişsin ama bu gizli çıktı)
(bkz: bile derken)
kapıcının karısının çirkin olduğuna kanaat getirten cümle.
(bkz: o kadın değil mi lan)
şişede durduğu gibi durmuyor meret sözünü kanıtlayan gelişme.

-ne bileyim abey pirenses gibiydi.
(bkz: james sennanın ibne olma ihtimali)
(bkz: komşu olsa neyse) tövbe tövbe.
pusuladaki manyetik okun görevini daha manyetik bir okun ele geçirmesiyle şaşkınlık yaşayan erkektir.
yan apartmanın kapıcısı olma ihtimali yüksek erkektir.
nefes alsa yeter mantığın uygulamasıdır. kapıcı karısı nedir allah aşkına eşek o eşek.