bugün

yunus emre nin frekans destekli ayarsız şarkısı.

--ahanda sözleri--
Pisti boşaltın bayanlar baylar çekilin (Lütfennn)
Azgın çocuk burda tümm dikkatler üstünde
Sabit alıcı hep düz incelmiş sinir sarhoşken aynı hep dünya ve merkür deeer
Frekans
Kimisi benim için kafası kontak önemi ne banada soracak olsan çıkarılırdı kelimeden
Yunus Emre
Banane be bulamasın söyledim ya banane beni bitirmek içine almak isteyenler atlar ölümüne
Frekans
Cenazemin omuzlarında az bi miktar kripton geriye giden kafile gerizekalı pek bol
Yunus Emre
Ben pitbull sen pingpong o kayboldu pardon
Mahkeme duvarında yazıyo pesimize hiphop, seni kimler kurtaracak bu sefer en delikanlısındanda ses çıkmadı bak işte napalım ***** birine mi dönüşelim aptalmısınız (haha) beni tanımadan olmaz yaptığım her işi anlamak olmaz muhtemelen sen farkına varamadın aramızdaki uçurumlardan kaydın...

Nakarat
Frekans= (durrr)
Bunu hazmetmen lazım yavaş olmalı farkındayım çok zor beni anlaman evet eğil
yaptığım iş kesinlikle sarhoş müziği değil.

Bomberman geldi kaç katlayacağız şuan sonra hep beraber takılıyoruz ve birazdan gidip bi patlıcaz
Dengemde ruh bu anlıcan diss (sus) tamam oyun bitçektiki acıdım sana bi hak tanıcam

Frekans
Ses kes kontrol deneme bir iki mic check tadına baksa doyamaz o dahasınıda ister
Yunus Emre
Dahice sistem her bi ferdi dişler işler ister istemez hücrelerimi kitler
Frekans
Şimdi manava gitsek ve bi kilo elma alsak hepsini yesekde ve burayı birbirine katsak
Yunus Emre
Sus kaltak bu offside pozisyona bi baksan yoksa çıkar mı top10 .. gitceği yer 90
Geri geldim bana merhaba hadi de oğlum amcalara göster çükünü vaziyet çok zor biliyorum ama konuşmaksa hep senin emrinde profiller profiterollerden az yiyen arkadaşlarla doludur fanatikden çıkan her manken nedense ama hep benim peşimde...
--ahanda sözleri--