bugün

görsel

yadsınamaz bir gerçek.
seçimde akp ve saray ahalisini bozguna ugratarak bu savaş konseptine son verelim.

savaşın kazananı , barışın kaybedeni olmaz efendiler.

gönlümüzden geçen partiye oy vermeniz yeterli bunun için *
güzel bir slogandır. benim anlamadıgım nokta şu ;

şimdi pkk ile hdp baglantılı. pkk saldırmıyor tayyip yaptırıyor diyorsunuz ama eRtesi gün pkk saldırıyı üstleniyor bir de üstüne tehdit ediyor. bu durumda pkk akp baglantısı ne ? ikinci sorum ise hdp biz barış istiyoruz diye her ilçede ve ilde özerklik ilan ediyor ve silahlı teröristleri övüyor ve buna saray savaşı diyor. ve son olarak pkk ve akpnin danışıklı dövüş yaptıgı dogru mudur? MANTIK ÇERCEVESiNDE DÜŞÜNÜNCE ORTAYA KARIŞIK BiRŞEY ÇIKIYOR. BENCE ÜÇÜDE BAGLANTILI GiBi.

EDiT: BUNUN NESiNi EKSiLEDiN MERAK EDiYORUM. CiDDi CiDDi BiR CEVAP BEKLEDiM BENDE MK. CHPSPORLUYUM.
Pkk sevgi kelebeğidir.
vatan hainleri barış dediğin devletin terör örgütünü muhatap alıp isteklerini kabul etmesi ise o barışını al bir yerine sok .
Koftiden hdpli söylemi. Her Allah'ın günü asker polis mayınlanırken aklınız neredeydi. Ne zamanki pkk zora girdi o zaman mı barış aklınıza geldi.

Edit: kimse savaş istemiyor. Yalnız bilin diye söylüyorum işinde gücünde vatandaş mesela hergün tv açık ekran başındaki bakkal her terörist leşi haberi geldiğinde yüreği soğuyor. Hele nerde selo'yu görseler kapağı açılmadık küfürler ediyorlar. Bugün bu durumun sorumlusu bizzat Hdp'nin ta kendisidir.
Tsk bomba yağdırmaya başlayınca savaşan şahinler barışın güvercini oluvermiş hemen.

Hükümet operasyona başlamadan önce "pkk sizi tükürüğüyle boğar" tehditini savuranlar ordu tepelerine binince " devlet çocuk öldürüyor" diye ağlamaya başlamış.

Günahsız asker polis havaya uçurulurken karısının kızının yanında insanlar katledilirken neredeydiniz sayın amına koduklarım?

Tepenize binince hadi konuşalım he!

Bu daha iyi günleriniz.

Bilbordlarda musluktan kan akıtmasını biliyodunuz. Oluk oluk kanınız akacak.

Barış he!

Sizin barışınız " gelin konuşalım" dendiğinde silah stoklarken bitti.

"Saray savaş gençlik barış istiyor."

O gençlik elinde roketatarı bi bıraksın sağa sıla kahpe gibi bomba gömük insan patlaytmayı bıraksın. Kahve basıp "pekeke den başkasına oy çıkarsa ölürsünüz" tehditini bıraksın sonra çıkıp barıştan bahsetsin.

Bedava demogoji yapmayın kendine hümanist herifler!
Halk tan daha büyük bi ordu ve güç yoktur. Her devrin bir sonu olduğunu unutmamak gerek.
(bkz: kara sin bitti demediniz mi lan)
istiyoruz. istemeliyiz.
görsel

herkesin şu son 2 aylık pratiği ortadadır.
Savaş isteyen de barış isteyen de gayet belli.
hdp barış isteyen bir partidir.
diğerleri ise 3 kuruş milliyetçi oy kasacam diye savaşı körükleyen güruh'tur.
hangi gençlik?

eli taşlı, sopalı, molotoflu, polise-askere saldıran, lafta muhalefet ama hdp yanlısı partilerin mensubu olan gençlik mi?

ah şu gençliği bazı orospu çocukları kullanmasa ne güzel şeyler olacak da ...
(bkz: tabi lan manyak mısın)

(bkz: terör ile barış sağlayan ilk canlı)
Tam yok abi daha fazla sövemem herhalde bu pkkli piclere diyorum, karşıma bir yenisi çıkıyor. Hdp gençliği barış istiyormuş. Ne gençliği aq. Ananın gençliği.
1. Saray başkanlık istiyor.
2. Hdp özerklik istiyor.

iki parti de istediğine ulaşamadı.
Ancak hdp barajı aştı bu özerklik için önemli bir adımdı derken terör patlak verdi.
Hdp bünyesinde barınanların açıklamaları ve yaptıkları terörü körükleyen cinsten.
Nereden baksan çelişki, nereden baksan tutarsızlık.

Saray milliyetçi oyları istiyor, kürt vatandaşların oylarından vazgeçiyor.
Her gün olay , her gün şehit haberi...

Bu huzursuz ortamda bir de seçime gidiyoruz.

400 olsa böyle olmazdı diyor haşmetlimiz, kanla ovuşturuyor ellerini.
Pkk'yı masum gösterme çabaları vol127286392
Gülüp geçiyoruz efendim, kale almadan.
görsel

biz Barıştan ve toplumsal uzlaşıdan yanayız ama siz işte entry'ler de bile nefret kusuyorsunuz ve savaş çığırtkanligi yapıyorsunuz.
Tıpkı saray ve eşrafı gibi.

size savaşta yaptırmayacagiz
Zaten savaş durumu yok. Terör örgütüyle mücadele eden bir devlet var.
tabi tabi barış..
sokaklara hendekleride köstebekler kazdı.
#sizesavaşyaptırmayacağız..

Saray'ın savaş konseptini yenecez elbet Türkiye halkları olarak..
Şırnak'ta sürüklenen insanlığın da hesabını elbet soracağız.

iktidardan düştüğünüz gün elbet gelecek.
Lan bir siktirin gidin amk. Elinizde silah barış diyorsunuz. Danışıklı dövüş yapıyorsunuz. Pkk'dan şu an beslenen iki parti var biri hdp diğeri akp. Ekmeklerine yağ sürüp martaval okumayın.

Az ötede kafa sikin.
Ben karı istiyorum.
Hayatımın hiçbir bölümünde barış kelimesinden bu kadar soğumamıştım.
Kimin barış kimin savaş istediği bir kez daha ortaya çıktı dün ankara'da.

Barış isteyenlere ölümü reva gördüler.
ülkenin her tarafından gelen gençler o alanda sadece barış için toplandılar.

çıkarınız olmasa şurdan şuraya adım atmayanlar nerden anlasın ki.
Bu gençlik askere polise saldıran, Şehitlere üzülmeye tenezzür bile etmeyen, PKK partisi HDP'ye oy atan, Komünist gençlik mi?
savaş herkesle yapılır barışsa sadece şereflilerle.
vatan haininin şerefi olmaz. terör bitene kadar mücadeleye devam.