bugün

sandisk adlı hafıza kartı üreticisinin ürettiği mp3 player serisi. öyleki piyasada bu özelliklere bulabileceğiniz en en en ucuz mp3 player. ama ucuz etin yahniside ucuz olurmuş. bu yüzden 1 hafta önce aldığım 2 gb lık modelinde ses kalitesi tek kelimeyle berbat. internette okuduğum kadarıyla berbat olan kulaklıkmış. daha farklı kulaklıkla denemedim ama ses kalitesi sizin için o kadar önemli değilse kesinlikle tavsiye ederim.
fiyat / performans açısından gayet tatminkar bir mp3 player. tırt kulaklıkları, biraz paraya kıyıp, sony kulaklıklarla değiştirirseniz dadından yinmez. bir de forumlardan* filan firmware update leri takip ettiğiniz takdirde, default versiyonunda fm radyo olmamasına karşın fm radyo özelliği kazandırabiliyorsunuz.
candır, gerçekten yüzlerce lira harcamadan müzik keyfini yaşayabileceğiniz pratik bir alet.

ayrıca radyo dinlemeyi seven insana da saygı duyan bir bünyenin malıdır.

tebrik.
bu sabah beni korkutan alet. bastım düğmesine açılmadı piç. hayır makina refurbished bi bok olsa götümüze girecek. birkaç saniye basınca açıldı allahtan
o kadar aramama rağmen bulamadığım müzik çalar serisi. küçücük olmasına rağmen süper ses vermesiyle bilinir bu seri.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar