bugün

kronun önde gideni geride kalmayanı olan bünyenin taksimde bir de ağzında kürdanla arz-ı endam şeklidir efendim.her an yere balgam atması beklenir stresle...
bide bu din kardeşlerimizin değişik versiyonlarıda mevcut:
(bkz: siyah ayakkabının içine beyaz çorap giymek)
(bkz: şortun altına çorap giymek)
oldukça mantıksızdır zira sandaletin üstüne çorap giyilmez ancak içine giyersin.gerçi içine giyemek de bir nevi şuursuzlukdur ama olsun üstüne giymekten daha mantıklı en azından.
pantolonu çıkartıp g.t kaşımak gibi bir şeydir. ama en başta anlatım bozukluğudur.*
ecnebi bir havaalanında baş parmağın arasına giren tip terlikle adını toparlayamadım şimdi beyaz çorap giymeyi başarabilmiş filipinli kadınları görünce artık beni şaşırtmayacak giyiniştir.
sabahin korunde uyku sersemiyken bakkala ekmek almaya gonderiliyosaniz yorgunluktan ayakkabi giymekle ugrasmayip yapabileceginiz hadise.
sandaletin üstüne değil de, içine beyaz çorap giymesi daha bir manalı olan insan.
sandaletin içine siyah çorap giyilsede görüntü kanaatimce değişmeyecektir.
abd'Ye gitmeden önce sadece turkler tarafından yapıldıgını dusundugum ama orda da en az burdaki kadar yapıldıgını gordugum berbat bir durum.
sıcak havalarda ülkemize gelen turistlerden "aile babası" veya "ağzı yarım açık mongol turist çocuk" sıfatına uyanların sıklıkla yaptığı eylem yaptığı eylem.
(bkz: kıro)
sandaletin altının kirlenmemesini sağlar. eve girerken sandaletin üzerine giyilen çorap çıkarılıp ertesi gün tekrar giyilmek üzere bir tarafa bırakılır. hijyen mühim tabi.
sarı kumaş pantolon üstüne kareli gömlek giyen, saçlarını yana tarayan, colormatic gözlük takan insanların yazın yaptığı eylem.
içine giyilmesi hadi bir nebze ancak üzerine giyilmesine anlam veremediğim durumdur.
pantolonun ustune don giymeye benzer. ama oyle olunca superman olunuyor. sandalet ustune corap giyilirse bi numara olmaz, sacma olur. giyen de kiro degil hiyar olur.
-olm naptın lan sandaletin üstüne giymişsin çorapları.
-biliyorum abi. yeni boyadım da kirlenmesinler diye
-aferin. zeka küpüsün maşallah.