bugün

(bkz: cok gicik yaa)
karşı tarafa olan güvenle alakalı bir durumdur. gizlemekten vaz geçince gardının düşeceğini, kandırılma ihtimaline karşı aptal durumuna düşmeme arzusunu güdümler.
kendine güveni olmayan. komplexli ve takıntılı insanın kendini kandırması...
bu kafa yapısında devam edenlerin sonu;
"ayazda kalmış bekçi kalbi"* gibidir. yanlızlıktan kurtulamazlar...

notingen:
bu gibi insanlara bazı laflar hazırladım yüksek müsadeniz ile!

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
(bkz: ben de sana götümü dönüyorum)
(bkz: allah a yakın bana uzak ol)
(bkz: git ötede içinden öl)
karşı tarafın bağışlanan sevgiyi kaldıramama durumudur.
(bkz: sana koyayım götüme bir şey olmasın)
zamane gençlerinin aşkı, seks'e odaklaması ile ortaya çıkan durumdur. oysa aşkla uzaktan yakından ilgisi bulunmamaktadır. aşk bir duygu haliyken bu şekilde ifade edilen fiilsel zaafiyetin adı sekstir. elbette seks yapmak güzel birşeydir ancak sapla samanı karıştırmamak gerekir. seni istiyorum ama götün kalkmasın. normal yollarla sevişelim teklifi partnerinizce daha olumlu elektrik olarak alınak ve coşkun tutkulara yelken açabileceksinizdir.
(bkz: götümün verdiği rahatsızlıktan dolayı özür dilerim)
merak etme onun dötü zaten kalkıktır.
(bkz: takıl sen popona göre) .
inanılmaz saçma ama bir o kadar popüler replik.

kız çocuğa deli gibi aşıktır. çocuk seni seviyorum dediğinde sadece bende seni der. güzel hiç bir şey söylemez sonra kızın yakın arkadaşı ile sohbetine istemeden kulak misafiri olursun, sana sırılsıklam aşık olduğunu anlatıyordur. ama söylerse elde ettiğini düşünüp aldatmasından korktuğunu söyler...

ama şunu unutuyordur, çocuk onu aldatır çünkü sevmediğini düşünmeye başlamıştır. sebebi ise basittir. kalbinden geçenleri söylemeyerek yakın tutmaya çalıştığı şeyi uzaklaştırmıştır kendinden....
Kalkacak çünkü. Sen karakter olarak kafamdaki kadın değilsin. Karaktersizin önde gidenisin. Ama bu aptal kafam, seni olmadığın bir insan olarak gösteriyor bana. Halüsinasyon gibi bir şey. Olmayan bir karakter görüyorum sende.

Ama merak etme. Ölsem de söylemem, sevdiğimi seni.