bugün

nihilist şakirt.
adamın kralıdır. gecenin bir vakti arayıp saatlerce dertleşebilen nadir kişilerdendir, eğlenceli kişiliği ile kendisini çokça sevdirendir. sözlüğe bir defa daha gelinse yine tanışılacak kişidir kendisi.
kendisine verdiğim sözü tutup bi gün kahvaltı ısmarlıcam ama ne zaman bakalım*
--spoiler--
dikkat bu başlık feci şekilde ekşi sözlükten araklanmıştır.

yanlış işler yapan alevileri töhmet altında bırakan takdir.

benim alevi arkadaşlarım yok o yüzden bu duruma inanıyorum, gibi bir cümle kullanmamı beklemeyin çünkü

şakirt der ki;

"alevileri hor görmeyin, onlar da insan."
--spoiler--

(bkz: alevilerde kızın bekaretini babanın bozması)

gibi bir rezilliği sözlüğe başlık ve entry olarak ekleyebilmiş yazardır. olmadı, hiç yakışmıyor. yazık , çok yazık ve de son derece ayıp.
kulakları çıngırağa çevrilmiş yazar...
senin yerin inci sözlüktür defol git burdan denilesi yazardır.
sekizinci nesil "kulakları çın çın öten" çaylak...
silindiği günleri görmek ümidiyle...
hossohbet insandir. Cok uc noktalarda olsanizda gulumsetir insani.
(#13646695) tezat.
gözlemlerime göre neşeli, pozitif bir yazar.
kendisine ateist süsü vermiş feminist yazar.
(#12970591) entry- nick uyumu vermiş yazardır.
http://inciswf.com/buckminsterfulleren.swf
kadın kuaföründe ağdacı olduğundan şüphelendiğim yazar.

edit: aslında epilasyon diyecektim ama ağda cümleye daha bi yakıştı.*
üretim hatası olan yazar. *
Tahammülsüz yobaz, kendini modern düşünceye sahip rasyonaller olarak tanımlayanların bir türlü kabullenemediği insandır.
http://inciswf.com/1320414701.swf
(#13769710) tam olarak bir "sözlük şakirti" olan yazarımsıdır. henüz derdini anlatabilecek kadar cümle kurmayı bile beceremezken nickaltıma karaladığı birkaç anlamsız cümlesinden ötürü takdir bekliyor olsa gerek. akşam akşam yazdığı saçmalıklara ve trollük çabasına gülmeme * neden olan 8 nesil, nesildaş olmaktan rahatsızlık duyduğum yazarımsıdır.
(bkz: şakirt senin mazotun bitmiş)
Caylak olmus yazardir. Mesaj butonunu bol bol yakiyorum, yakacagim. *
nicki ile kendisine küfretmiştir. aslında şakirt falan değildir yazdıklarım okunsun modundadır.

editterello: forum chat tarzı polemik yaratacak entrysi silinmiş ayrıca.
Daha hasret gidermeden yine Caylak olmus insandir. Moderasyona selam eder sakirtcigimin serbest birakilmasini arz ederim.
(#13999676) güldürmüştür.*
böyle muhteşem bir nick nasıl olmuşta sekizinci nesile kadar alınmamış dedirtti bana durduk yere. seni aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz şakirt dostum. hoşgelmişsin.
et sıfatlı yazar.
(bkz: yazık la kimin çocuguysa)