bugün

görsel

Sakarya’nın Erenler ilçesi Hacıoğlu Mahallesi'nde, psikolojik sorunları olduğu iddia edilen 21 yaşındaki Mehmet Ali Çetin’den bir süredir haber alamayan ailesi evine gitti. Ailesi tarafından cansız bedeni bulunan Çetin’in cesedinin AFAD Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer Tehditler (KBRN) ekiplerince incelenmesinin ardından siyanür içerek yaşamına son verdiği öğrenildi. 

Ekipler tarafından gencin evinde inceleme başlatıldı. Gencin öldüğü eve gelen 3 sağlık personeli ve ambulans karantinaya alındı 

Öte yandan, ihbar üzerine olay yerine gelen 3 sağlık personeli, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedbir amacı ile ambulans ile birlikte karantinaya alındı. AFAD Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer Tehditler ekiplerinin sağlık ekipleri ve ambulansın karantinaya alındığı bölgede arama çalışmaları başlattı. 

Kaynak: cumhuriyet.
(bkz: Halk ağır vergiler altında eziliyordu)
(bkz: Halk siyanür içerken ejder meyvesi yediler)
(bkz: Halk kendini yakarken 9 milyona lokanta açıyorlardı)
(bkz: vadesi gelmek)
Siyanür vakaları komplodur. Bizzat ingiliz ajanlar tarafından yürütülmektedir.
Hükümet açıklama yaptı daha evvel. Siyanür değil algı operasyonu. Memleket topluca iktidarı karalamak için siyanürle çoluk çocuk demeden intihar ediyor. Bir sıkıntı yok her şey normal. Sadece algı oyunu için ölüyorlar. Ben demiyorum akepe diyor.
Bu siyanur olayinda var bir bit yeniği!!

Intihar vakalarinin sekli bile normal değil.

Edit: neyini eksilediniz lan. Bir bit yeniği var dedik.
aynı gün akademisyen de intihar etti. yeni moda siyanür, eskiden insanlar kendilerini asardı. o kadar yol yabıldı köprü yabıldı ehonomi çok eyi bu nankörler hala intihar ediyor.
2- bana yeni ulaşan bir bilgiye göre cia, hükümeti kötü göstermek için siyanür ile türk vatandaşlarını öldürüyor.
kaynak: ak trollerin götü
Allah herkese hayırlı ölümler versin ama bu gerçekten toplum üzerinde alışkanlık haline geliyor ve giderek yaygınlaşmaya başladı bile. Bir an önce siyanür ün önüne geçmek gerekiyor. Ölmek isteyen insan yine bir şekilde intihar eder fazlasıyla intihar etme şekli var ama neden siyanür seçiliyor bunu hiç anlamıyorum.
ateizmi yaymaya devam edin siz. yukarıdaki yazarın da dediği gibi ekonomik sıkıntıyla da birleşince daha ne orjinal ölüm çeşitleri görülecek. bunlar daha fragman.
intihar çözüm değildir.
yaşamak inan güzeldir.
Verilen tepkilerin çoğunluğuna bakıldığında burada yazanların da vicdanen çok da hayatta olmadığı görülebilen, maalesef son zamanlarda çığ gibi artan intihar vakalarının son örneğidir. şu an dalgasına bakan kimselerin böylesi bir çaresizlikle karşı karşıya kalmamasını temenni ederim.
intihar bir isyandan daha çok cinnet anıdır. Normal bir ruh haliyle yapılmaz. Siyanürle intiharlar günümüz çarpık düzenini protesto ederek gitmek isteyenlerin kullandığı bir intihar biçimi oldu, nedenini bu yönde algılamak lazım. Adam kendini assaydı bu kadar ses getirebicek miydi? tabi ki hayır.
yakınları açısından üzücü bir olay.

ölüm hakkına saygı duyuyorum ben valla. isteyen kendini öldürebilir, yaşam kadar doğal. ötanazinin yasallaşması taraftarıyım.

şu siyanürü nerden buluyoruz ya? elimin altında bulunsa iyi olur.
sakarya üniversitesi fen edebiyat fakültesi kimya bölümü 3. sınıf öğrencisidir.
bu ülkede siyanür ekomarketlerde mi satılıyor amk.