bugün

ara sınıflar için ders seçimi eziyet olan üniversitedir.
(bkz: utanç kaynağı)
her zamanki gibi obis sistemi çalışmayan üniversite.
bugün itibarı ile öğrencilerinin saü obisle bir ilişkisi var şeklinde facebook ilişki durumlarını değiştirdiği üniversitem.
ders seçimi için girildiğinde, pardon girilemediğinde error veren internet sitesine sahip üniversite.
birinci sınıf olmanın heycanıyla gözüme güzel gelen kampüs üçüncüü sınıfa doğru bir de iktisat gibi bölüm okuyorsanız artık okul bitse de gitsek modunda oluyorsunuz zamanla üniversiteye yeni gireceklere tavsiyem sakarya üni yazmayın.
birinci sınıf olmanın heycanıyla gözüme güzel gelen kampüs üçüncüü sınıfa doğru bir de iktisat gibi bölüm okuyorsanız artık okul bitse de gitsek modunda oluyorsunuz zamanla üniversiteye yeni gireceklere tavsiyem sakarya üni yazmayın.
sakarya üniversitesinin göl manzarası görülmeye değer tek güzel yanı bu üniversitemin.
wifi özelliği insanı delirten cinsten. her şeyi yaptım olmadı arkadaş. sorun kesin onlarda ya da telefonda. olmuyor olmuyor sensiz olmuyor. neredesin sen beleş internet nerede!
merkez kütüphanesinin internet kafesinin bedava olduğu ve şu an bu sayede sözlüğe bağlandığım, sevdiğim üniversitem.
üniversitenin nasıl olduğunu bilmiyorum ama şehir ve insanları, sevemedim onları..
kampüs içinde minibüsleri ücretsiz olan üniversite.
google ile anlaşarak tüm öğrenci maillerini gmaile çeviren üniversite. küçük bir ayardan sonra @sakarya.edu.tr uzantılı adresiniz gmaile dönüşüşyor.
sırf manzarası için bile gidilebilecek kampüsü vardır.
kocaeli'ye dönüşünde çok otostop anısı biriktirdiğim üni.

esentepe kampüsünün manzarası mükemmel olan üni.

bahar şenlikleri eh işte olan üni.

öğrencisine değer veren üni.

endüstri mühendisliğinde en çok öğretim elemanı barındıran üni.

emk'sı en çok iş yapan üni.lerden

sanayi devlerinin her yıl mühedislik haftasında geldiği üni.
türkiye'nin en güzel kampuslerinden birine sahiptir.

Lakin eğitim yuvasından ziyade şuna benzemektedir ;

(bkz: ticarethane)
serdivanı siktirin. gelin hendekte okuyun. ayrıca kim demiş saü'lüler az uludağ sözlükte diye...
Eğitim kalitesine göre değerlendirildiğinde kötü denemeyecek, şehir ve ortam olarak ise hiç bir ise yaramayacak üniversite. Manzarası var orası doğru ancak her gün manzaranın dibinde olmama rağmen çok da umrumda olmuyor açıkçası.görünüşe göre saü'den yazar sayısı da az değil buralarda. Kendi sözlüğümüzü mü kursak ne?
ilk geldiğim zaman acaba hatamı yaptım diye düşündüğüm üniversite. Fakat manzarasından ve bazı üniversitelerin halellerinde göremeyeceği kampüsü sayesinde fikrim bir anda değişti. Kötü yanlarından biri şehir acaip erken bitiyor. Sanki 11 den sonra hayalet şehir oluyor. Ders verimliliği idare eder.
kocaman ve harika bir manzarası olan bir üniversite. şehir olarak büyük şehirlerden gelenler yadırgayabilir ama bir süre sonra eve döndüğünüzde burayı özlediğinizi fark edersiniz.
finalleri neden bu kadar erken bitirdiğine 3 yıldır anlam veremediğim üniversitem.
son iki dönemdir ders seçim programında sürekli hatalar olan, öğrencileri büyük streslere sokan, hiçbir öğrenci mağdur kalmayacak sözü veren, ancak geçen dönem pek çok öğrenciyi mağdur bırakan, aynı zamanda lisans seviyesi yedi yıl baz alındığı için geçen dönem okulu uzatan öğrencilerden harç almayıp; bu dönem lisans seviyesini 4 yıl baz alarak, her iki dönemin harcını birlikte alan üniversite.
tamamlanmamış bir öğrenci bilgi sistemine sahip üniversite. güzel kardeşim daha geçen dönem hazır olan sistemde güncelleme yapmayı beceremezken yeni bir sistem denemenin mantığı nedir amk. hayır hiç mi test etmediniz bu sistemi yayınlamadan önce.
Okumaktan nefret ettiğim, her yeni bir sistem değişikliğinde -ki bu sık sık yaşanır- kendinden bir kez daha soğutan devlet üniversitesi görünümlü ticari bir işletme. Not olarak eğer tercih etmek için gözlem yapıyorsanız, size tavsiyem, listenizin en sonuna bile yazmayın kardeşim çıkar mıkar sonra senelerce başınız ağrır..
hendekteyseniz hayati size guzel kilacak universite.

edit: eksileyen elini sikeyim. memnuniyetsizsin. fizana kadar yolun var. o beyninle hic bir yerde hic bir sehirde mutlu olamazsin.
bir türlü sevemediğim üniversite.

birçok sebebi var da şimdi aklıma geleni söyleyeyim. mesela eğitim fakültesi hendek'te. yani kampüste değil. yahu ben üniversiteye sadece okumaya gelmedim. bir öğretmen bulup evlenmeye de geldim amk, bu hakkımı niye alıyorsunuz dürrükler?

bir de hocalar çok kalitesiz lan burada, vallaha.

not: bir şey daha; anneme bir öğretmenle evlenicem dedim, oğlum öğretmen hafif kalmaz mı sana dedi. ana yüreği işte. dayanamayıp ağladık.