bugün

atatürk düşmanı bürokrat tarafından ayarlanmış pozdur.
ayrıca 21. yüzyılda türbanlı çocuk nedir.

görsel
Bir çocuk türbanı isteyerek takmaz.

Birinin söylemesi veya zorlaması ile takar.

23 nisanın ruhuna ters bir görüntü.

fakat artık herkesten oy alma kaygısıyla laikliği bile savunamıyor sevgili CHP!
bu tarz hareketlerle akıllarınca mesaj veriyorlar anlamadıkları şey atatürk hiç bir ak partili,yandaş veya yalaka bürokrat ile kapatılamayacak kadar büyüktür hele ki böyle şerefsizler asla kapatamaz,bu vali tarihte bir pislik olarak bile yer almayacak ama çocukların kalbindeki atatürk hep kalacak ve büyüyecek.
şimdi tamam.

görsel
Başörtülüler türbanlılar bu topraklarda bin küsur yıldır varlar. Mini etekliler, şortlular sonradan gelmeler. Bu toprakların asıl sahibi muhafazakar kesimdir. Yallah Yunanistan'a.
Fotoğrafın iq’su 40 * Civarında. Bu ne ya? Bakın ciddi ciddi soruyorum bu nedir?

Siyasi mesaj vermeyi, atatürk’ün portresini kapatmayı, yanına türbanlı küçük bir kız koymayı falan filan geçtim bakın. Siyasi tiyatrolarla ilgilenmiyorum.

Ben bu kızın hayatıyla ilgileniyorum. Bu çocuğa bir seçme şansı verildi mi? Bu çocuğa tarafsızca her dini inanç, anlatıldı mı? Bu çocuk bilinçli bir şekilde hepsini öğrenip, aralarından da müslümanlığı seçti mi? bu başörtüsünü takarken ne kadar özgür iradesi vardı? Özgür iradesiyle taktığını sanacak kadar kandırıldı mı?

Bir rahat bırakın çocukları artık ya… bırakın kendileri büyüsünler, kendileri seçsinler neye inanacaklarını. Hatta 20 yaşından önce de seçemesinler. Bir dini inancın boyunduruğuna 20 yaşından önce giremesinler. Aile tarafından bunun dikte edilmesi Suç olmalı, suç sayılmalı.

iğrenç bir fotoğraf.

Aynen öyle.
Bir vali bile isteye Atatürk'ün resmini aklınca kafasıyla sansürleyip bu resmi çektiremez. Çocuğu, genci, delikanlısı, yaşlısı ile bu millet bizim milletimiz. Başı açık veya kapalı, mini etekli ya da ne olursa olsun kadınlar da bizim anamız, bacımız, ablamız, kardeşimiz. Türban denilen ucube şeyi benim anam, karım bile takıyor; ancak gerçeği söylemek gerekirse bin küsür yıldır bu topraklarda türban değil yazma, şalvar, önlük vardı. Sonradan monte edilen saçmalıktır türban. Övündüğünüz Osmanlı Hanım Sultanlarının giyimlerini hiç mi bilmiyorsunuz? Osmanlı baş tacı, yanlış anlaşılma olmasın! Amaç kafayı örtmekse yağlığı başına çarlanırsın, olur biter. Kadınlarımızın böyle bir sorunu aslında yok. Onlar günceli takip eden varlıklar. Erkeklerin örümceklenmiş kafasını kadınlara taahküm ettirmesidir yaşanılan. Erbakan denen herifin düğün fotoğrafları aslında her şeyi anlatmaya yeter de artar bile. Son söz olarak bu vali çıkıp fotoğrafın sehven çekildiğini açıklayacaktır. Bunun başka yolu yok; yoksa o koltuktan muhakkak indirirler. Atatürk'e sizin koca kafanız güç yetirebilir mi akıllım?
atatürk'ü sevse ne yazar sevmese ne !..

bizim sevgimiz ve saygımız yeter .
Şimdi bir şey derdim de...

Hem silivri, hem de oruç boşa gitmesin...
oldukça ödemli ve estetikten uzaktır. nasıl izin vermiş bu fotoğrafı sağda solda yayınlamalarına hayret.

kızımızı allah muvaffak etsin. afgan ve paki sapıklardan korusun.
(bkz: güneş balçıkla sıvanmaz)

gerçi araplar güneş çamura batıyor sanıyorlar ama o iş öyle değil arap merak etme.
laik düzene meydan okumaya kalkışmaktır.
Kafayı yemişsiniz olum siz.

(bkz: paranoyak)
iyi ki atatürk'ü kellesiyle kapatmış.
atatürk'ün huzurunda, yobazlar bir çocuğun beynini yıkayarak başını zorla kapatarak zulüm edemezlerdi.
kız çocuklarını bu hale sokmak birey olarak kendilerini ifade etmelerini engellemek tam da badem bıyıklıların marifetidir. bu fotoğrafa atatürk yakışmaz.