bugün

doğada hiçbir madde aynı anda iki yerde olamaz.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
(bkz: sihirli mantar)
yıllık ızıne gıderken diğerini işin basında bırakabilmektedir..
üstün yetenekli biri olmasından kaynaklı gerçekleşen hadisedir.

aynı zamanda ilk ufo pilotudur.
einstein gorse meslegi birakirdi.
adam feytullah gülen gibi ya da daha öncelerde yaşamış dini iyi bilen ve yaşayan alimlerden biri gibidir. destanlaşması normaldir. insanlar büyük konuşuyor. en basitinden ben yaşadığım süreçte geçen liderler mesela turgut özal başbakanlık yaparken çok net anımsıyorum herkes aynı bu dönem deki liderler gibi sevip sevmeyeni çoktu... ama şimdi bakıyorum o dönem nefret eden insanlar bile en büyük örnek demireldir o bile iyi şeyler söyleme gayretinde... ve aşırı mübala yapan insanlar var.

burda anlatılmak istenen şey saidi nursinin iyi bir din alimi olmasıdır. ve bunu kendisi bile duysa üzülürdü... ileride abdullah öcalan öldüğünde ve yıllar sonra o tarafa sempatisi olan insan da aynı böyle başlıklar açacak ve iki üç tane de sempatisi olan insan da halüsünasyon görür ve ispatlanır akılları sıra... bunlara gerek yok dostlar. hristiyanlık gibi çağın getirilerine göre değiştirilmek midir yoksa yaşam... somut bir kitabımız var ne mutlu bize... o kadar.
cuma namazının 2 rekat farzdan olustugunun hatırlatılması gereken insanların zırvalamalarına maruz kalmıs bir durumdur.
bilmiyon ne zırvalıyon yani.
şakirtlerin beyni öylesine uyuşuktur ki, bu süper şakirtler onu 20 ayrı yerde bile aynı anda görebilirler. rüyadalar ne de olsa.
(bkz: risale- i zeus)
ayrica ayni anda iki ayrı yerde bulundugu yorumu da yanlıstır. hatta bazılarının zırvasıdır yine bence. bir sekilde cıkıp cuma namazını kılmıstır. hayal olan mekan algısının kendisi nasıl olsa di mi. o da degilse, görevlilerden biri salmıstır hapishane müdürüyle namaz kılsın diye di mi. bilmiyoruz. bildigimiz sey, belgeli olarak kanitlanan, cuma namazini camide kılması olayıdır.
(bkz: Said nursi her yerde vs allah her yerde)

bu iddia şirk değildir de nedir?
BU ULKDE 5 TANE SAiD NURSi OLSA ABD BASKANI ,RUSYA BASKANI, ÇiN VE AVRUPADAN 2 ULKENIN BASKANINA AYNI ANDA OZEL SANTAJLAR , TEHDITLER. ARADA OTURDUĞU YERDE ADAMA ŞAPLAK ATMA, EL ENSE GOTE PARMAK YAPMA, BiRDEN KOLTUGUN ARKASINDA CIKIP BÖ YAPMA,GiZLi ARŞiVLERE ULAŞMA GiBi BiR ÇOK KONUDA ONDE OLURDUK. BiLiM ADAMLARININ CALISMALARINI CALIP ,GiZLi SiLAHLARIN YERLERiNi ÖGRENiRDiK! DUNYA BARiŞi iÇiN COK NELER YAPMAZDIK REiS COK ERKEN GOCMÜŞ! AVRUPA MACLARINDA RAKIP TAKIMIN NASIL OYNACAGINI MAC BASLAMADAN COZERDIK.
(bkz: yaman süratlisin delikanlı)
tek başına masa tenisi oynayabilir, o halde bende öğrenmek istiyorum.
anıtkabir defterine kurtar bizi atam diyenlerin anlayış göstermeleri gerekendir.
(bkz: said i nursi nin kazlıçeşme mitingine zuhur etmesi)
kendisi mermiye kafa atan bir insan olduğu için doğrudur.

(bkz: said i nursi ye kurşun işlemiyor olması)
Said nursi yi gören evliya sanır amk. Evliyaların bile bu kadar özelliği yok, peygamberlerin mucizeleri bile. Sizin peygamberiniz nursi mi a müslümanlar?
bediüz zaman makinesi. (bkz: hiro nakamura)
Vay be dedigim durumdur. Klonlanma isinlanma hepsi bunlarda arkadas.
Maalesef bu masala inanan birçok safdil var ülkede efendim.
matrixteki neo bile yapamadı o işi aq...