bugün

--

melankolia müzik ten yapılan açıklama:

türk rap camiasında gerek yapımcı gerekse icracı olarak önemli bir yere sahip müvekkil sagopa kajmer e karşı kişilik haklarını ihlal eder tarzda hakaret ve sövme suçlarını da içeren çalışma, beyan ve yayınlarından dolayı fuat ergine karşı, müvekkile ait ihlal edilen tüm haklar bakımından yasalarda yer alan bütün cezai ve hukuki süreçler başlatılmıştır.

av. cemal donat

--

sanırım fuat ergin in sesini duyurabildiği her internet sitesinde(myspace gibi), tv programında(makina gibi), röportajda(dergi tv vb.), bilimum albümlerinde durmadan sagopa kajmer e sataşması sonucu açılan dava.
sagopa kajmer in gerekeni yaptıgının gostergesidir.. daha once cok diss attı neler soyledi neler.. normal bir insan evladının kaldıramayacagı sözleri isim vermeden ulaştırdı yerlerine tek tek fakat hiç kimse üzerine alınmadı ya da altta kalmamak için hep küfürle karşılık verdiler.. duygusal anlamda yıktıgı kişlere bir de maddi yönden vurarak rakiplerini yerin dibine sokma çabası devam ettigini göstermektedir. 2 yönden de haklı olması da cabasıdır.
sagopa kajmer in diss olaylarını aştığını kanıtlayan dava.

(bkz: disstortion ep)

şarkılarında tüm sataşmalara anlamlı mesajlar vermesi daha mantıklı. zaten tek tek cevap vermek imkansız- en son sansar salvo - bıkana kadar ep de gördük, olayın ne kadar ayağa düştüğünü, kimlere ulaştığını.
Sago'nun "artık bıktım sizinle uğraşmak istemiyorum. sizinle avukatım uğraşsın" felsefesinin son örneği.
(bkz: günlük rutin olaylar)
Bir zamanlar efsane olan dava.