bugün

Müstehaktır. Sakin ve makul olamamakla suçlanacaksam da, suçlu falan değilim.
Adalet çok hızlı tecelli etti bu hanım kızımız için. Darısı kader kurbanlarına.
Safiye inci 5816 sayılı Atatürk ü koruma kanunu nun 1 maddesinde belirtilen '... Hatırasına alenen hakaret eden ve söven kişiler bir yıldan üç yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılır.' ibaresi gereği hapise atılmıştır. Yani açıkça kanuna karşı gelmiştir. Haksızlık vs. diyenler yargıya ve yasaya ehemmiyet vermemektedirler.
görsel
görsel
yanlıştır.

bunu daha önce de söylemiştim; siyasiler ve onların savunduğu ideolojiler halkın bir kesimini olumsuz etkileyebilir. insanlar da öfkelerini kusacaklar tabii. bu sadece siyasiler için de değil. herhangi bir sanatçı da olabilir. veya din adamı. futbolcu olabilir.

cumhurbaşkanına, muhalefet parti liderine, sanatçılara,sporculara hakaret etmek yasak olmamalı. ama bizim gibi ülkelerde maalesef suç sayılıyor.
yobazlara ders olmalıdır. hiç öyle sucukçu'ya filan güvenip, çizmeyi aşmaya kalkmayın, boklu badeli götünüzden kan alırlar kan...
Bundan sonra reis arkamızda, ne desek birşey olmaz diyenlere kapak olsun.
On kere dedim, tekrar diyoruz. Sizin "reisiniz" bile arkasından atıp tutup, sonra karşısında hazırolda bekliyor. Pek güvenmeyin yani artık bize birşey olmaz diye.
mapushanede karyola dar geliyor mudur acaba.
buna benzer zihniyetlerinde ayağını denk almasını öğretmiştir.
Atatürk'e hakaret etmenin ceza olduğunu bilmiyodu. Koğuşta yatarken öğrenir artık.
O değilde beni şok eden adaletin bukadar kısa zamanda sonuca varması.hapislerde aylarca yıllarca mahkemeye çıkamayanlar var.umarım tüm davalar böyle 1haftada sonuca bağlansın.