bugün

nacizane bir şekilde doğum günü kutlu olası uzun nickli yazar. * *
zirveye gelmek için bu kadar hevesli bir yazar görmemiştim. lakin merak ettiği şey için bir icraat görememişimdir... merakı gitti mi acaba? *
msn de muhabbet edebildiğimiz ancak zirvede hoş geldin ve güle güle den başka konuşmamız olmayan yazar. **
15 günlük bir zall kontrolünden çıkan yazarımsı..
daha buğün çaylaklıktan kurtulmasına rağmen,tekrar ateşlere bürünen yahuu sanane benım bakınızlarımdan diye haykıran yazarımsı.. (bkz: ben sustum sen devam et)
hortumcu yazar.
çaylaklıktan tekrar çıkıp aramızda katılan güzel insan. *
eger sözlük deli yürek olsa idi bu sahsi muhterem banko sözlüğün kuşcusu olurdu denilen kişi.
sözlük hakkındaki deneyimleriyle beni bilgilendiren yazar. ayrıca benim de sözlükte olduğumu ilk farkeden, hep farkeden yazar.
bir gün içerisinde pek çok şey hakkında konuşulan, yazılarımı güzel bulan * beni derse yönlendirme çabasındaki insan evladı..
kendisini yeniden görme fırsatı bulduğum ancak pek sohbet etme fırsatı bulamadığım malum zirvedeki halay başı insanı. müziğe karşı duyarlılığı gözümden kaçmamış, bir hassasiyeti var idi gibi. *
sadık 2 dostunun kim olduğunu merak edilen yazardır. insanın ben ben diyesi geliyor anacığım * *
(bkz: seni tanidilar biz kaciyoruz)
meydan okuyan yazardır. *
nacizane bir yazar diye gülesim, yuh diye sövesim var. şey kitap şekerim...*
format hastasi kare insan. kendisini tanimam etmem o ayri bir entry konusu olur. bir daha ki entryde gorusmek uzere.
tanımadığı yazarlar tarafından nick altına entry girilmesinden hiç haz almayan yazarımsı...
(bkz: kükremek)
tanımadığım halde nick altına entry girdiğim yazar. kaşınıyorum galiba.
çok genç ve çok aklı başında bir yazar..ee ben seni tanıyorum bana da mı kızıyorsun hee...
teoman hayranı, beni celebrity sanan veya ilan eden, süper kişilik tespiti yapan, nickiyle sözlükte ilelebet yaşayası ve yazası, güzel entryleri bol olan yazar.
bir kediyle başlayan dostluğumuzu dostluk timsali olan köpek ile pekiştirdiğimiz hain kedinin romanına son verip yeni bir dostluk çığırı açtığımız, duaları ve temennileri için minnettar kaldığım "amin" dediğim yeni dost.
bende "sadiik, 2 tost 1 ayran hadi olum" şeklinde bir çağrışıma sebep olan mahlasın sahibi yazar...
kolaylıklar gelsin diyorum kendisine.
zirve sonrası yorum, geç olsun güç olmasın...
sadik 2 dost 1 hayat 1 olum: nick ine bakınca kallavi bi adam gelecek sanıyordum. *şeker şey seni.neyse şarkı türkü, horon ne varsa ktıldı.on veriyorum lan sana.helal olsun
(bkz: sapık 2 dost 1 kaşar 1 dürüm)
nickinde barındırdığı dostluğun sıcaklığına göre hareket eden, sözlük dışında tanımadığım halde kırk yıllık dostummuş gibi bana davranan sözlük dostum.