bugün

Var var olmaz mı hiç.
Ahh ahh neler neler çektik.
(bkz: lookin)
.
Var mı ki şu sözlükte benim entrylerimi okuyup aşık olacak kadar zeki ve dahi biri..

Biraz zor bi ihtimal.
ama ben seni üzerim bebişim.
tüm entrylerini okumaya başlamadan artı oylamaya sebebiyet verecektir.

aşk diyemeyiz daha çok hayranlıktır.
Bu hisler bazen roman karakterine bile olabiliyor. Galiba 15 yıl falan önce vadideki zambak romanındaki yuvarlak omuzlu kadına olmuştu bende.
Hem o Aşık olmak değildir olsa durumazsın.
aşk değil de ilgi duyulabilir bence.
ağır platonik .umutsuz vaka
yoklukta sınır tanımayan,

ibresi tavan yapmış bireylerin içine düşeceği gaflet eylemidir.
Muhtemelen sanal alemin dışında bir sohbet gerçekleştiğinde bitecek olan aşktır. Adam iyi yazıyordur, hoş yazıyordur ama belki de sadece yazıyordur yani. Huyu var bunun daha tipi var.
Askin tanimini bilmemekten kaynaklanir.
sadece yazdıklarını okuyarak zeki olduğunu düşünmek kadar geri zekalıca bir harekettir. hadi konuşun biraz sonra tamam diyeyim de yazdığını oku aşık ol. ne güzel lan. bir daha aşkı bu kadar hafife aldığınızı görmeyeyim.
fiziğe değil fikirlere önem veren insanların olduğunu gösterir.
öyle bir yazardır öyle bir şairdir ki kelimeleri yaşatmak yerine öldürür. öyle bir ahenk vardır ki en basit mısra ölüyü diriltir. öyle bir anlam vardır ki anlamsızlıklarla boğuşur çıkar. sanki aşık olana ithaf edilmişcesine yürekten yüreğe konar. aşık olursun neticesinde o hayali sevgiliyi oynarsın değişik kostümlerle. kimse anlamaz ama bunu. ne yazan ne yazılan ne de okuyan. çünkü o cümleler yazandan çok anlayanındır.

ben aşık olucak biriyim aslında sadece yazdıklarımla ama yazamam. yapamam bunu. sıradan bir yazar taklidi yapmak zorundayım.
empati ve olasılıksız kitaplarından sonra adam fawer'e hissettiğim şey.
yazarın şair olmasını ondanda öte özdemir asaf olmasını gerektirir.
işte o aşık olunan ağlasa, aşık olan gözyaşlarına dokunabilir elleriyle.
aşk dememek lazım gelir. Aşkı basitleştirmemek en güzelidir. iki-üç cümlesini okuyup belki kendine yakın hissedebilir kişi karşısındakini ya da hoşlanabilir falan da aşk meşk... zaten buna aşk diyen eleman dolmuştaki kıza da aşık oldum der, marketteki kasiyere de... aşk temizdir.. 3 günlük değildir,olmamalıdır
yazarın beynine vurulmaktır. ben de inanmıyordum ama bana mesajın gelmesiyle tattım bu durumu. garip oldum sözlük.
(bkz: ey aşk burayı da mı istila ettin)
mümkündür. kendisiyle reelde tanıştığınızda aynı hisler devam ediyorsa şanslısınız demektir.
(bkz: yaşadım biliyorum)
gerçektir. hemide en gerçeği. kişiliğe aşık olmaktır.
olsa olsa olduğunu sanar. aşkın büyük bir kısmı fiziksel çekimdir (bilimsel olarak da) teoride de pratikte de böyledir durum.
kendisini görene kadar etkisi sürer. sonra yazıya bak kendine bak denir
saçmalıktır.