bugün

tipsiz ve aylak aylak ortada karizmasız şekil de dolaşan erkeklerin bilemeyeceği şeylerdir.
Tanımadığın kadınların, senin gözlerinin içine istem dışı da olsa bir anlık şehvetle bakmasının verdiği haz.

Tabi istediğin kadar karizma ol karşı tarafa adım atmayı bilmiyorsan kadınlar için kafesteki maymundan farkın yoktur, * kanımca Kimse gelip yazılmaz sana.
Çok gizli şeylerdir.
Bende bilmiyorum ki. *
seçim yapabilmektir...
Bi kaç kişiyle mekana gittiğinizde çevrediki hatunlar sadece size bakar eliyle sizi gôsterir yazık yanınızdaki gariplerde umutlanır ama bakılan onlar değil sizsinizdir.
18'lik kız memesini tokatlayarak kızartmak.
ah ah benimde başıma çok geldi kızlar gerçekten kolay elde edeceği erkekleri tercih ediyor onları yönetmek vs için. hatun kişiye açıldım reddetti niye hiç giderim yok mu ondan mı reddettin dedim tam tersi çok giderin var bu yüzden olmaz dedi vay arkadaş . bunu kimse bilmez işte böyle bir durumdur.
not: eksilemeyin taşak geçiyorum.
höt desen gülecek insanların etrafında ıslak bir şekilde dolaşması desem.... ah ah hayat , yakışıklılıktan baş ağrısı çekiyorum.
Morganize islere sormaniz lazim.
solcu kızların tadına dilediğince bakmak. çünkü kendi siyasi görüşlerinde ki adamların resmen evrimden çıkmıp gibi hipilerden oldukları için fazla alternatifleri olmuyor.
Sevgilisi olmadigi dönemde insanlar tarafından garipsenmek.
Bilmiyorum.
(Bırakınız:öğrenelim )

"Sadece"nin cümle içindeki görevini merak ettiren konu.
Bakmasa da üzerinde bir ton bakışın olduğunu bilebilmek.
Şu başlığa yazan yazarların çoğunun sik gibi tipi olduğunu ve gereksiz bir egoyla aynaya bakmadan annesinin ona yakışklı oğlum demesiyle yakışıklı olduğunu sanan yazar söylemleri. Bebeklerim ya.
Edit: yakışıklı adam zaten şıraya yakışıklıyım ben diye yazmaz. Özgüven problemi yaşayanların haykırdıkları başlıklar vol133442
Kadinlarin size yaklasabilmek icin koruma icgudulerinizi devreye sokmaya calismasi.

Misal yakisiklisin dese pas vermezsin hoslandim dese ilgilenmezsin fakat "hava karardi bu kiyafetle eve donmeye korkuyorum" derse işte o zaman siktir etmek zor oluyor. En kotu bir taksi ceviriyorsunuz. Yani kadin sizin egonuzu oksamayi sonra tahrik sonra tatmin edip ilgi isteyecekken bu sirayi once onunla ilgilenmenizi saglayarak altust ediyor. Anlamadiysaniz cirkinsiniz amk.
Bilinmemezlik içerisinde dibe batıyorum.