bugün

(bkz: mal beyanı)
sonuna nokta koymuşsa söyleyecek bir şey yoktur, sonuna nokta koymamışsa daha konuşacak çok şey vardır.

ama bir "tamam" değildir.
ya meşguldür ya da ' ben meşgulüm ' mesajı vermeye çalışmakta, başından savmaktadır.
'hımmlama hımmlama hindistan' diye cevap atılası insandır. hayır yani sende birşey söyle kendinden, yok meşgul isen insan gibi söyle.
cevap olarak "'hmm' diyen o koca ağzına 7 kişi birleşip girelim, emi! 'hmm' ne ya?" şeklinde yanıt alabilirsiniz. ben aldım.
insanı hayattan soğutan mesaj.

(bkz: hmmm çıktı eski mesajlar bozuldu)
he he ondan gibi bir cevabı hak eden mesaj.
hiç atmamasından daha iyidir kimi zamanlar.

o bile sevindirir ki o derece çaresizsinizdir.
yoga yapıyordur.
o nu bilmem ama mmıımmmmm diye atanlarının size küçük süprizleri olabilir, kedi canlarını onların.
https://twitter.com/Paccoz/status/213691851646046208
tanım:ağzına ıslak odunla vurulacak insandır.
çoğu kızda 'hmm' mesajı artık mesajlaşmayı bitirebilirizdir. ve ya sıkıldım senden yeter bu kadar.
çeşitli sebepleri vardır

- trip atıyordur
- çok da umrundaydı bu anlattıkların demek istiyordur
- yeter artık konuyu kapat diyemiyordur.
peki yazan versiyonları da olan insandır.
Orospu cocugudur.
sık sık bu cevabı vermeye başladıysa eskisi gibi samimiyetinizi ilerletmemeniz gereken insandır.
götüne hmm kaçmış insandır. Öyle insan mı olur.
karşıdan gelen mesaj, bir durumu düzeltme veya açıklama amaçlıysa,trip atıyordur.
HHHHHMMMMMMINAA KOYUM DiYE GERi MESAJ ATILABiLECEK iNSANDIR.
benzerleri: (bkz: tamam sağol) (bkz: hmm ok) (bkz: ok) (bkz: k)
hmmmmmm.
bir belirsizlik , umursamazlık ve bıraz da pişkinlik içerir bu 3 harfin yan yana gelmesi yada uzayıp giden m harfleri.
sinir bozucu insandır. dostum aklına hiç mi bir şey gelmiyor yazmak için? gerçekten sadece hımm mı yazabiliyorsun? niye beni ciddiye almıyorsun?
(bkz: onun ben aq)