bugün

önceden bahsi geçen kıza yazdığınızı ona da açıkça belli de etmişseniz %80 ihtimalle bir hafta içinde çıkmaya başlarsınız.
(bkz: sözlük yazarlarından aforizmalar)
(bkz: yaran rüyalar)
gün içinde mesaj attıysa "sabahın beşinde atsaydın be güzelim ben senden o saatte hoşlanıyordum pff." diye cevap atılmalıdır.

(bkz: hoşlanılan kızın sabaha karşı beşte mesaj atması)
- ya sen böyle değildin murtaza. öğle vakti bişeyler oluyor sana.
+ dur bi sabah gelsin.
kızın mesaj vermeye çalıştığı durumdur. hey ordaki ne yapıyorsun ben burda yalnız başıma dururken sen fosur fosur uyamaktasın.
hoşlanılan kızın müezzin olma ihtimalini akla getiren olaydır.
aksi için,
(bkz: sabahın dördünde hoşlanmadığınız kızın mesaj atması)
(bkz: hurray)
şahsıma "lan kaç aydır faceden bile yazmıyodu hayır acaba cenaze falan mı var?" dedirtecek olaydır.
muhtemelen işi düşmüştür diye düşündürten olaydır. *
o kutsal ana takriben 3.5 saat kalmistir, yazarlar tetikte olsun! evet yazar, sana diyorum.
bir uykuyu bölebilecek en güzel neden.
(bkz: rüyadır o rüya)
bir saat oldu hala ses yoktur.
bazen kötü olandır. en yakın arkadaşınızdan hoslandıgını itiraf etmesi size gayet güzel koyabilir sabahın 5'inde.
kesinlikle mesaj gelmesinin akabinde yanıt verilmemesi gereken durumdur.

bırak meraklanasın öğleden sonraya kadar.

anasını satayım hoşlanıyoruz diye de uyku ortasında adam rahatsız edilmez ki!
şimdiden sınırını bilsin, tepeye çıkmasın.
beşe kadar sizi düşünen ve sabahı bekleyemeden kafasındakileri bir an önce size aktarmak isteyen kızın içinde bulunduğu durumdur.

sözlükçü de olabilir kendisi. gece 3 te sigarasını ateşlemiş, en iç burkan şarkıları loop a alıp tekrar tekrar dinlemiştir. sözlükçülerin aşk itiraflarını da okuyarak ilan-ı aşk edecek kıvama iyice gelmiştir.