sabaha karşı özel mesaj atacak sözlük yazarı kadın'ı düşleyerek yaşayan yazardır.
kendini sabaha kadar kastaryan sözlük yazarıdır.

(bkz: geçen gün yine çekiyorum)
(bkz: sözlük ergenleri rahatsız)
kırma olması muhtemeldir.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
(bkz: ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz)
teenager sözlük yazarıdır.
liseli ırkçı-bölücü ve ergen olduğundan şüphelenilen sözlük yazarıdır.
sabaha kadarlık kısmını abartmış olan yazardır da belki sevgilisi yoktur sevişmeye ya da sevişmeyi reddeden bi sevgilisi varsa da belki adamın parası yoktur evde bi güzellik yapsın kendine. hemen etiketlemeyelim bu arkadaşı, kendi isteği ayrıca kendi s.kidir bize ne.
görsel
ancak 31 çekebilecek zekaya sahip yazardır. jkadınlar böyle tiplere vermez.

(bkz: kadın dururken 31 çeken mi kaldı)
geçen gün yine rastgele ile sevişiyorduk bir gun "ben de istiyorum lan allahsız" dedi. "yaa noluyo sözlük kıçın başın oynuyor" diyecektim ki ortam takip dün bugün şukela toplanmış sallaya sallaya geliyorlar üzerime. neyse konu çok dağıldı. hemen toparlayayım özel mesaj gelmiş bir kadından. kalbim yerinden fırtlayacak gibiydi. gibi gibiydi. tam mesajı açıyordum ki annem uyandırdı. "yavrıım sana tarhana çorbası yaptım" diye. yorganı çektim üstümden. hepinizden nefret ediyordum artık.
(bkz: 31 çekmekten çıldırdım)
sabaha kadar otuzbir çekmek ile sikmi aşınır.
sözlüğe yeni entryler girerken bir yandan sıkılmayayım diye oyalanan, yazılarında ''ıu kl jh gf dc er ty tarzında hatalar oluşan yazardır.
kafkas kökenli sözlük yazarıdır.
bu derenin suyu nereden geliyor diye düşünüp durdurur.
görsel
sabah kalkar kalkmaz da direkt olarak bayan yazarların nick altını işgal eden yazardır.
1 ay daha böyle devam ederse kesin kangren olursun yavrucuğum bkz - Haydar Dümen.
Yalnızlıktan düz duvarı siken yazarımsıdır.