bugün

saat kaç?
otobüsü kaçırmamam lazım.
bu sıralarda euro/tl kurunu düşünüyorum uyanır uyanmaz bakalım zenginliğime ne kadar daha zenginlik kattım fakir türkiye bazında diye.

global düşündüğümüzde servetim yıllık taş çatlasa %5 değer kazanırken yerel düşündüğümüzde servetim 1 günde %5 değer kazanabiliyor.

ülkenin ayarı kaçtı.
Biraz daha uyusam ne güzel olur.
akşam olsun kesin erken yatçam bugün kesin ya kesin kesin.
yine işe geç kaldım olabilir. ardından da temel ihtiyaçların hızlı bir şekilde giderilmesi gelir.
of ya yinemi sabah oldu kim metrobüse binecek.
Bu yara ne zaman geçecek?
Yara deyince duygusal bir şey sanılmasın. Ağzımda aft var tam dudaklarımın birleşme yerine yakın. Dudaklarımı öne çıkarıyorum yaraya temas etmesinler diye, kaç gündür ördek gibi dolaşıyorum.
çiş
uyku
tekli bir sigara
ereksiyon olarak uyandıysam ilk iş tuvaleti yaparken gene değişik pozisyonlarda işeyeceğimi düşünürüm.

eğer normal kalktıysam yataktan, türk kahvesi ve sigara ilk aklıma gelen oluyor.

kahve ve sigarayı yudumlarken günün analizini yapıyorum.
Neden sonsuza kadar uyuma hakkı bu sabah da verilmedi bana?
Yaz/hafta sonu tatili ise “bi müzik açayım da kendime geleyim”.
Okul/iş dönemi ise “kaç saat sonra tekrar uyuyabilcem”.
Erken saate kurduğum alarmı kapatırken; iyi şimdi kalkar rahat rahat hazırlanırim. Kahve mi yapsam? Yetişir aslında.
Bu ve bunun gibi şeyleri düşünürken uyuyakalip son dakikalara yakın alarma uyanıyorum tekrar. Hep hemde.
Giyinip denize gitmek. Uyandıktan sonra da denize gidiyorum zaten. Buz gibi soğuk oluyor ve ilk anda soğuktan vücudunun uyuştuğunu hissediyor insan. Ama yüzdükçe, suda hareket ettikçe alışılıyor. Sonra ferahlık hissi geliyor. Sudan çıkınca eller falan buz gibi oluyor; Ama Güneş'in altında durunca Güneş ışınları ısıtıyor. Çok güzel oluyor. Sanırım bu hisse bağımlıyım. Bu yüzden her uyandığımda aklımdan geçen ilk iş, denize gitmek oluyor.
sevgilimin benim için hazırladığı kahvaltıya (sert kahve yanına donut da koymuş yerim seni yavrum benim ya) nasıl bir karşılık vereceğimdir. gerçi zayıf noktalarını çok iyi bildiğim için kontra atak yapmakta sıkıntı çekmeyeceğim kesin.
Neden uyandığım.
Lan diyorum. Şimdi tuvalete kim gidecek. Yüzü kim yıkayacak.
bugün okul veya başka bir iş var mı ?
'yine alarmdan bir saat erken uyandım' oluyor.
Sigara ve çakmak. Bi dal icmeden kendime gelemiyorum aga.
işi bırakmayı düşünüyorum.