bugün

is yeri servisinin yan koltugunda oturan orospu cocugunun kulakliklarindan cikan dim tis sesi. senin ben amina koyayim az ac lan sunun sesini.
işe giden abinin giyinmeye hazırlanırken çıkardığı sesler. lan abi, yeter be!
telefon sesi. başladı yine.

"gazetede ilanınızı gördük bik bik bik"

ne kadar çok okuyan bir milletmişiz yeni anlıyorum ya.
işe giderken etraftan duyulan pop müzik.
kısa süreliğine de olsa elektrik kesildiğinde, yan taraftaki mağazanın alarmının acı acı bağırması. ya arkadaş sistem mi bozuk, alarm mı anlamadım. elektrik kesilince niye benim kafamı şişiriyorsun.*
serviste en önde oturan yavşağın dişini diliyle temizlemeye çalışırken cift cift çıkardığı ses. senin ağzına kafam girsin eşşoğlueşşek!
edit: serviste en önde oturan yavşakta burada yazar sanırım.
sabahın altısında gelip evin sağında solunda önünde bir yerlerde durup süüüüüttttttttttttt diye 3-4 defa kıcını yırtarcasına bağıran yada korna çalarak geldiğini belli eden sütçü sesidir.evini öğrenip uyuduğu vakitlerde gidip süüütttt diye bağırmak istiyorum.
ağlama sesi. evet sabahın köründe "breathe ühühüüüü şu oldu bu oldu" diye arayan, beynimi siken bi arkadaşım var ya la.
cami mikrofonundan mahalleye yayılan tüm sesler.
Fıskiye sesi. Dışarı adımımı atar atmaz çalışmaya başlıyo. Sesi yetmezmiş gibi bir de ıslanıyorum ayy.
elektrikli süpürge sesi. Vııııııııı diye sesiyle kafanızı sabah sabah sikmeye birebirdir.
(bkz: darbeli matkap sesi)
apartmanınızın altındaki cafede dinlenen güllünün sesidir. *
kesinlikle telefonumun alarm sesi.
top oynayan velet sesleri. özellikle yazın camın dibinde.
(bkz: kendi horlamasına rahatsız olan adam)
(bkz: çalar saat)
cenaze ilanları. güne sıfır enerjiyle başlatır.
beşiktaştaki tamirciii muslukçuuu diye bağıran amcanın sesi, ev arkadaşının alarm sesi, köpek sesi.
evdekilerin birbirleriyle tartışması esnasında uyanmak... sinir bozucudur.
telefon sesi, kapı zili sesi, ama bu sabah daha beterini yaşadım kaşı komşunun tadilat sesleri..
uyumuyorken sessizliğin sesi...
sabahın köründe kalkıp kulagına kulaklığını takıp bulaşık yıkamaya girişen işgüzar ev arkadaşının çıkardığı gürültü topluluğu. yeter ulaaağğğn!
iş makinası sesi.
şu matkap var ya şu matkap işte o g.tünüze girsin sayın üst komşum, anladığınız gibi en çok deli eden ses matkap sesidir, üstelik gündüz ve gece de farketmez.