(bkz: simdi reklamlari izlediniz)
Güne huzurla başlamama sebep olan eylem.
nadiren de olsa tattığım mutluluk.

ayrıca kimsecikler görmeden, herkesler uykudayken, gizli gizli, samimi samimi, gösterişsiz bir namaz olduğu için de bana ayrıca değerli ve keyifli gelir.
Muslim life.
Tabii ki, sabah kılınan namazdan sonra, akşama kadar hatta ölene kadar, kul hakkı yememek, yalan söylememek (bu da kul hakkıdır bir nevi), namerdi savunmamak, hırsıza uğursuza ite kopuğa alkış tutmamak, Allah'à şirk koşmamak falan da gerekiyor. Melatonin akşam vakti salgılanmaya başlıyor bu arada doktor taifesi hatam varsa düzeltsin.

Yoksa sabah namazına kalktım, işedim yattım oluyor öbür türlüsü.

Allah temiz yürekle kıldığımız namazlarımızı kabul etsin. Bizleri gösteriş için ibadet edenlerden uzak tutsun, sabah namaza kalktığını duyurarak bundan elde edilen psikolojik doyumlardan uzak eylesin.

Sağ elin verdiğinden sol elin haberi olmayacak denerek sevabın da Allah ile kul arasında olduğu vurgulanan bir inanç sistemidir islam.

Sabah namazı 2 rekat tır. Farz olaraktan.
o saatte melatonin'in yüksek olduğu seviye olması sebebiyle insanların kalkmakta en çok zorlandığı namazdır. ama disiplinin temel taşıdır.
yine tattık çok şükür.
Fosur Fosur uyuyarak,soranlara tabi tüm namazları kilıyorum diyen tiplerin bilmediği mutluluk.

Zaten herkes kılıyor. O yüzden işe geç kalmalar falan.
bir anlamı olmadıgını bilip osura osura uyumakla kıyaslanamayacak mutluluk.
bizi yaratan rabbimize şükürler olsun. evet.
kıt beyinli iktidar sayesinde, işe öyle bir erken kalkıyoruz ki, sabah ezanı işe giderken okunuyor.
gecenin bir saatinde kalkıp hiç anlamadığın üç beş arapça bir şeyler mırıldanmaktır.

-kalp çarpıntısı, göz yanması, ağızda bok tadı yapar, mutluluğu tam olarak göremedim.
Sabahları çok erken kalkarım. Yıllardır böyle.
Hoca benden sonra kalkar. Ezan okur. Ben kitap okurum, intten gazete okurum.

O bu eylemi için üste para alır, ben dışarı çıkar hava alırım.
zaten yapılması gereken bir şey yapıldığında hissedilen mutluluktur.

bir de, bu mutluluğu siklemeyen ekip var mesela. hah, ben o ekipteyim. gözümü açıp jagermeister'ımdan birkaç yudum indirdim mideye, anında bir sıcaklık, mis. oda da buz kesiyordu zaten, hemen kendime geldim. artık hep böylesine rahat ve vurdumduymaz olabildiğim için fazlasıyla mutlu hissediyorum.

mutluluklar insandan insana değişiyor olmalı.
Üzgünüm ama en son kıldığım sabah namazı 2 sene önceydi. Uzun süredir maalesef kılamıyorum. Derin uykumun yalancısıyım.
Reklamı yapılan mutluluktur. Mutluluk bahane amaç ben namaz kılıyorum gösterişi.
biraz önce yaşadığım mutluluk. hz. allah isteyen herkese yaşatsın. istemeyenlere de eksiletmesin. *
anlatılmaz yaşanir.
huzur verir, ruhumu terbiye eder.
harika bir duygudur.
Uyanir uyanmaz kabenin tam karşısındaki otelinizin camindan akin akin namaza gidenleri gormek ayri bir tat veriyor be sozluk.
Sabah namazinin 2 rekat sunneti dunya ve icindekilerden daha hayirlidir.
Yaşadığım mutluluktur. Ama ben kalkacak kadar müslümanım. Allah'ım sen affet.
Düğümleri çözmenin nefse zincir vurmanın verdiği mutluluktur.
insana huzur verir. Evet.
'sabah namazını kılan allah'ın himayesindedir' hadisini hatırlatan insanı güvende hissettiren duygudur.
Binlerce sukurler olsun dedirten mutlulukdur.