bugün

benim körüklü metrobüslerime binen yakışıklı erkektir. hanım kızların dillerine destan olur ve sözlüklere entry olarak girilir.o kadar yakışıklıdır ki; sadece kişiyi ilgilendirecek kadar subjektif olma durumundan muaftır. erkeklere ise kız olsam kesin verirdim hissiyatı yaşatır.*
http://www.youtube.com/watch?v=58uXtcFIcK8
sabah işe geç kalmışım saçı başı toplamadan evden çıkmış öcü gibi bişeyim edirnekapı'dan yardıra yardıra binmişim o da neyyy allah'ım sana geliyorum uzun boylu kaslı saçları arkadan toplamış takmış gözlüklerini popo yuvarlak o neydiiii.
malum yerden salya akıttıran erkektir. eğer g.tünüze güveniyorsunuz o da size salyalarını akıtabilir.
talihsiz erkektir.

değerli kardeşlerim bir kez daha hatırlatıyorum bahçelievler durağında indirip dövdük o çocuğu. ağzını burnunu kırdık. yarın sabah bi daha bakın tanıyamazsınız!!!!
tam bir cinayet sebebidir.
metrobüs'ün yanından bmw m3 cabriosuyla geçen bir tipsiz erkekten çekici değildir.
(bkz: yaman pompacısın delikanlı)
poposu sert ve şekilli olan erkektir.
bir hanımı altlı üstlü ıslatmak hususunda sıkıntı yaşamazlar.
görsel
fakir erkektir. aksam ev alisverisinide bim den yapar. ben ise işe gitmiyorum telefonla müdüru ariyorum o hallediyor. karasal ulasimi sevmedigim icin helikopter kullaniyorum canım sıkıldimi istanbulu havadan turlayip yalima geri donuyorum.. ole monoton bi hayat benimkisi metrobus felan ne oluyor ne amacli kullaniyorlar daha çözemedim. ama bizim komşu villanın sahibi metrobus diyor başka birsey demiyor. zaten cemil ıpekçi tarzi bi adam metrobus hastasi.
inmiştir artık o hadi dağılın bakem.
garibandır. fakirdir. metrobüse binmek yazgısıdır onun. gördünüz değil mi yakışıklı olmak adamı
metrobüse düşmekten kurtaramıyor.
fortlanası erkektir, beslenesi erkektir. metrobüsteyseniz heleki ynaından ayrılmayasıca erkektir.
Metrobüsler ona binsindir.