bugün

bir sabah sigarası olamaz.
o hataya bi düştüydüm.10 gün boğaz ağrısı,griple uğraştım geçenlerde.hızlı çekmemek ve ağızda dolaştırmadan yutmamak önemli.
çok güzel bir eylem, hele birde alkollü geçen bir gecenin sabahında güzel bir manzaraya karşı yapılıyorsa.
çok faidelidir,5 fıçı deve sidiğine eşdeğerdir.
Bir şişe biranın bir şişe sütün verdiği besin miktarını verdiğini biliyor muydunuz?
Hem vücudunuz dinç olsun hem kafanız, bir bira yamultmaz uyku açar dinçlik getirir.
Yanında iyi bir Wurst yani sosis ile efsane bir kahvaltı olur. Arada bir pazar kahvaltısı olarak yapılır.
Akşamdan kalma iseniz şart olan biradır.bitane açıp içildiğinde,bütün gün akşamdan kalmanın verdiği o berbat hissiyat ve baş ağrısı bir bira ile bertaraf edilir.
Baş ağrısına iyi gelir, insanı tekrar yatağa götürür.
All-inclusive tarzı otellerde işin bokunu çıkarana kadar yapılan eylem.
yanında bir dal sigara ile beraber mini kahvaltı olma özelliğini taşıyan biradır. hey gidi gençlik heyy!
aksamdan kalmaysaniz yani dun ictiginiz ickilerden dolayi basiniz agriyorsa icilmesi tavsiye edilir.
almanya´da sabahları ilk arada içerler...ama bir tane bira içerler...sonra işe geri dönerler. adettendir.
aksam birasindan daha lezzetlidir.

Uygun serinlikte olmasina dikkat etmelisiniz. midenizi üsütebilirsiniz.
tehlike çanları çalmakta demektir, kanımca.
alkol dedigin gündüz içilir.
sabahı mı kalmış?

15-19 arası bira için ideal vakitlerdir.

güneş batmaya başladığı anlarda da rakıya sofra kurulur.
Gece çok içtiyseniz ayıltma birasıdır.
Kahvaltıda iyi gider.
filtre kahvenin yanından geçemez.
bi şişe miller olsaydı fena olmazdı aslında.
üniversitede vizelere sabah viski içer girerdim. çok da faydasını gördüm o ayrı.

sabah bira içilecekse köpüksüz ve yanında patates kızartması ile içilmeli.
Sahilde super oluyor. Deniz buz gibi, gunes tam yakmiyor. Yardiracaksin 3 tane, deliksiz 3 saat uyku veriyorum.
Akşamdan kalma bazı günlerde çivi çiviyi söker kafasıyla da içildiği olur.
çok güzeldir. dışarıda ve gölgedeyseniz bir de karşınızda manzara varsa off diyorum.
Sabah sabah midemin asidini alsın diye içtiğim bira.
Akşamdan kalma olunca illa ki içtiğim bira. Çivi çiviyi söker. Mesela şimdi.