bugün

tam "şu başlığıda bakıcam buna da bakıcam" derken sol frame in boşaldığını görüp yıkılan yazardır. şaşırtıcı olan ise yukardaki dün yazan yere basmaz. bugünün başlıklarından devam eder okumaya, yazmaya.
bizdendir.
sol framede abazaların açtıgı başlıklarını görerek anlayan yazardır.
yaklaşık ilk 10 dk sözlüğe bakılmazsa anlaşılmayacak durum.
açtığı başlık bir kaç saniye için de kaybolduğunda 'ananss noluyo lan! haa 12 olmuş' diyen kişiyle da aynı insan olabilir.
sözlükkolik, şiddetli ihtimalle sözlüğümüzün yazarlarından olan insandır. sözlükle haşır neşir olmaktan zaman mefhumunu kaybetmiştir. sözlükte kaybettiği kavramı, yine sözlük sayesinde kazanabilmesi mümkündür. ancak ani bir başlık azalması başgösterdiğinde kişi kendine gelebilir.
an itibariyle yaşanmıştır. saatin farkında olmazsınız, bugün butonuna basmanızla sol frame deki başlıkların azlığı göze çarpar. ve o an gelmiştir.
büyük ihtimal akşam 6 da kalkmış olan bünye birden başlıkların kaybolmasıyla vay emenikeyim diyerekten saatin gece yarısı 00:00 olduğunu öğrenmiştir.

evet hikayedeki mal benim.
(bkz: sol frame)
an itibariyle sol frame boşalmıştır. yatma vakti.
(bkz: banyo vakti)
daha çok saatlerini sözlük başında geçirecek yazardır.
sözlükte sol frame'nin kaybolmasıyladır...

bir türlü alışamadım bu duruma. sözlük hacklendi sanıyorum allah muhafaza!
'hay amk baslıklar nereye kayboldu??' seklinde bir afallama yasatır.
şu an sözlükte bulunan insandır.
sözlük yazarıdır.
nicki nila olan insandır...
ilk defa karşılaştığım olay.

(bkz: on birinci nesil)
benimdir. napak işte bea. anında da başlık açılıyo hee.
Böyle de denk getirilmez yani. ilk defa oldu, şimdi oldu. Çok da güzel iyi oldu. Allah belanı galdıra. Allah cızırtını versin, top seni.
bal kabağına dönüşen bir arabamız oldu da frameye ihtiyaç mı duyduk denilesi.