3 oy fazla alıcam diye doğan gurubuna sırnaşmak, iki günde bir star haber e konuk olmak, gani rüzgar şavata yı belediye başkan adayı göstermek, şavata nın çektiği abuk filmin galasında tuğba özay ile yanyana resimler çektirmek* gibi eylemlerdir. yakışıyor mu lan size, iki oy fazla alacaksınız diye bu işleri yapmak...
"değiştik" diyene "değişti" diye, gömleği değiştirdi diye oy verenlerin, silahlarının elinden alınmasına köpürdükleri ve "şaklabanlık" diye lanse ettikleri olay.

şimdi adama sormak gerekir, "ulan düdük, bir sürü açık oturum programı varken hülya avşar'ın programına çıkan kim? biricik suden'i aday gösteren kim? bunları neden eleştiremiyorsunuz" neymiş, tuğba özayla fotoğraf çektirmiş.

aysun kayacı "çobanla benim oyun eşit olamaz" dedi diye demokrasi şovalyesi olmuştunuz, tuğba özay bu ülkenin vatandaşı değil mi? onun oyu oydan sayılmıyor mu? bu mu yavrucuğum sizin halk sevginiz, bu mu demokratlığınız?

yakışıyor mu lan işinize geldiğinizde demokrat olup, işinize geldiğinizde kendinizi elit saymanız?

kömür dağıtmakla, beyaz eşya dağıtmakla oy hesabı yapan kim? 2500 lira maaşı olan, evi olan, arabası olan birinin reisi olduğu aileye 1200 kg "t.c başbakanlık, para ile satılmaz" yazılı çuvallarla kömür verip 3 oy hesap yapan kim?

yürüyün de o çok demokratik ense traşınızın endamını görelim.
Değiştik diyenlere 6 yıl küfür eden satılmışlığını ajanlığını bırakmayan milli görüşçüler şimdi neden moderen görünmeye çabalıyor bi anlasak hedesi.
kendi tabanına hitap eden yeşil pop söyleyen ince bıyıklı, beyaz gömlekli sanatçıları bir kenara atıp yerine rap söyleyen ceza nın kapısını aşındırmalarıdır. düşünün saadet partisi sakallı belediye başkan adayları mitinglerde ceza ile birlikte rap söyleyecek. hey allahım bu saadetliler ne zaman adam olacaklar. benim buna ömrüm yetecek mi ?

ceza da ayarı verip olumsuz cevap vermiştir.

durmak yok şaklabanlıklara devam.
siyasetin oynaklıgından ileri gelir..siyaset denilen illet herbişeyi yaptırır görüldüğü üzere..
akp ve chp ile beraber ceza'nın "fark var" şarkısı için kapıları aşındıran partinin içine düştüğü durum olduğu iddiası.

ceza toptan hepsine "hiçbir siyasi parti ile alakam yok" ayarıyla beraber olumsuz cevap vermiştir.
ak sacli halis muhlis amcalarin yapmis oldugu son icraatlar halis muhlis ak sacli amca imajini hak ile yeksan etmis ve bizi sukutu hayale gark eylemistir. bir efsane daha yikildi once turkiye gazetesinin verdigi sohben bozuldu simdi de saadet partisi imaji bozuldu. vah ki vah vahlar olsun....

gammaza ozel not: bak evladim bu forum chat tarzi entry degildir. herseyi forum chat diye gammazlama ricaediyorum evladim. benim yazi yazma uslubum bu. bu uyariyi yaptim rahatladim yoksa bir boka yaramaz strees bilezigini takacaktim yahut ver kendini turkiye gazetesinin vermis oldugu yuzyillik masaj aletiyle strees atacaktim.
efendim bu sabahın köründe beni uykumdan eden şaklabanlıklardır..

şimdi bu adamlar seçim sloganlarını okurlarken; bayaaaaaaaanlaaaaaaaaar, baylaaaaaaaaaar, hannnnııııııımlaaaaaaaar, beyleeeeeeeeeeer, erkeeeeeeeeeeeekleeeeeeeeeer, kadıııııııııııııınlaaaaaaaar......
gerizekalıyız biz ülkecek anlamıyoruz ya..

bir de ilahi kıvamında saaaaaaaaaaaadet vaktiiiiiiiii geldiiiiiiiiiii saadeeeeeeeet vaktiiiiiiiiiii geldiiiiiii şeklinde -ancak hep aynı ses tonu ve aynı vurgulamalarla yapılması gerekir- aşırı sinir bozucu bir durum..

uykumun içine sıçtığınız için size oy vereceğim tabi saadet bende onu düşünüyordum aslanlarım benim..
seçim ayağına yapılanlar şaklabanlıksa eğer yerinde hareketlerdir. akp'nin, chp'nin, mhp'nin vs.. yaptıkları nedir o zaman diye sorarlar adama çünkü. hepsini koy bir çuvala sal ikinci köprüden aşağıya!