bugün

Alakasız fotoğraflara dönüşüm geçirmiştir.
Ya kız diyorum kız at gibi kız dese ben atardım.
Ha sen gay misin ya bilmiodum.
Orucu sözlük kızıyla mı açıyonuz lan.
kavga yoksa çıkıyorum.
ben kaos severim.
Kanndırdımmm.asdf
görsel
Bik bik güzelmiş eee yürüsek mi napak.
(resim:#1)
cok gerici cok gerici cok gerici!
görsel
Hallo beybisler aranıza yeni katıldım.
Lütfen elit yakışıklı ve kaslı erkekler yazsın. 1.80 boy altı erkekler beni hayallerinden dahi geçirmesinler. Zengin ve memur erkekler tercihimdir.
görsel
kusura bakmayın yine göslerim ve yüzüm zırlamaktan sis halledince güzel halimi de görürsünüz ins.

edit: begenmeyen buyursun cıkarıp vursun masaya ne diyim.
Aynalara küstüm bunlar kadınsa ben neyim?
Sözlüğü renk katan fotoğraflardir. Eksikamaeski birinin yeri her xaman ayrıdır.
Size nolmuş böyle biri ölmüş kanı çekilmiş mezardan yazıyor diğerini ise arı marı sokmuş şişmiş yüzü.
Bana dedi galiba. Tamam vurmayın, öldüm.
Bu iki fotoğraf arasından 'Hadiama' esrarı bırakacağına söz verirse oyum ona.
Aşık etmeye mi çalışıyorsunuz anlamdım o ne bakışlar.
Vay.
görsel

malum yazar !..
Korktum ne yapıyorsun.
Eksik birinin saçları tökûlüyo, algında açılma var gızım.

Kafana saç iktir iktirmezsen...
yok kız fotoda öyle cıkmıs percemim yüzünden cok sükür saclarım gür. yine de plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanları (beyler) fav.
Yine akıyor maşallah.
Yaşlı kariya hasta oldum ne numaralar vardır onda. Saçı başı da dağılmış ateşli seksten.
Ay orucum sakat oldu yaa tûûh.
görsel
arkadasllarr bu kız 2 haftadır calıstıgı dersin vizesinden 85 90 bekliyo anlık calıskan fotom bu da kalan vizeleri sormayın onlar Allaha emanet ama bu cookk iyidi.

edit: son 3 soruyu salladım sürem yetmedi cünkü online olduğu için vizelerimiz kopya riskine karşı 20 soruya 15 dakika gibi komik bir süre veriyor hocalarımız dün berbat geçmişti yaklaşık 5 soruyu göremeden geçmek zorunda kaldım üstelik sağlıkla ilgili bi bölümdeyim şuan ve hasta degerlendirmesi yapmam gerekiyor sınavlarda 15 dk içerisinde bu gerçekten zor. o yüzden koca bir tebriği hak ettim ağlamayın.
konu fotoğraf olup 85 ve 90 'ı not olarak algılamam 15 20 saniyemi aldı. sorry.