bugün

Yahudiliğe kimse küfür etmesin, yahudileri düşman bilmesinler diye ateist ve inançsızmış gibi takılırlar. Sözlükte ve Ekşi bok çukurunda bunlardan yüzlercesi vardır. Başka ülkelerde gerçek ateistler hiç bir dini eleştirmediği gibi bizdeki çakma ateistler yani yahudiler sürekli islama saldırılar. Bunu da direk olarak yapamazlar. Siyasal islam diyerek yapmaya çalışırlar ki Müslüman halk bunları yakaladığında götlerini kesmesinler. Şuan dünyanın birçok ülkesindeki üniversitelerde Filistine destek yürüyüşleri ve protestoları yapılıyor. Bunların çoğu ateisttir. Ateist demek zaten haksızlığın yanında durur dinlerin değil. Bizdeki ateist kılıklı yada tengri kılıklı yahudiler insancıl değil inançcıl davranarak direk olarak yahudileri destekler. Bu da onların yahudi olduklarını ortaya çıkartıyor zaten.
(bkz: siyasal islam diyenlerin orospu çocuğu olması)
okudum ve hiçbir şey anlamadım.

aklımda bir sorun mu var arkadaşlar?
Sözlükte yahudiyi buldunuz da ateist gibi takılanı kaldı gerçekten.
genel huylarıdır bizim ateistlerin. normalde tüm dinlere eşit nefret uzaklığında olmaları beklenir ama bizdekiler hıristiyan görünce diz çöker, yahudi görünce yüzükoyun çıblak uzanır. tek derdi müslümandır, müslüman görünce kudurur.
yaz amk başa yaz. baba oğul kutsal ruh adına.
Müslüman gibi takılan bazı siyasetçiler ve onların yalayıcısı leş yiyiciler kadar zararlı değildir.
Dinlere inanmayan kendi bölgesinin dinine düşman olur bu doğrudur.

Çünkü onu etkileyen oranın bağnaz dünyasıdır.

Mahallemde sinagog veya kilise mi var da kafaya takayım.

Ülkeyi Müslümanlık adı altında batırdıklarından beri inançsız insan patlaması yaşanıyor siz buna dertlenin *
Bir taşla iki kuş vuran yahudilerdir. Bu şekilde takılarak hem kimliklerini gizler hem de ak partiye yahudi oldukları için değilde , ülkeyi Çıkmaza soktu izlenimini yaratmak için canhıraş muhalefet ederler.

Dertleri ülkenin zorda ya da refah açısından ileride olması falan değildir. Tek amaçları Türkiye nin müslüman bir lider tarafından değilde kendileri gibi ne idugu belirsizler tarafindan yonetilmesidir.

Yani, ateizm baya baya kullanışlı bir aparattir bunlar için. Sadece bunlar için de değil aslına bakarsanız kemalisti, alevisi, masonu, sabetayisti, laiki de bu şekilde bir yol izlemektedirler.
hamasın israili israilin de haması vurması bizim sikimizde olan hadiseler değildir. yalnız şu gerçeği açıkça dile getirmek gerekir ki hamas bir terör örgütüdür israil ise meşru bir devlettir. yesinler birbirlerini.
dinciler yine kendi gotunden uydurduklari seyler icin nefret kusuyor ve umarsizca iftira atiyor.
Aslında olmayan durumdur. Benzer bir şeyi de pkklı teröristler için kullanıyorlar. Kürtlere laf gelmesin diye "ermeni bunlar" diyorlar. Hayır pkk kürtçü bir terör örgütüdür ve pkk partisi 6 milyon oy alıyor. Türkiye'de bu kadar ermeni varsa kürt yoktur. Kürtler birkaç yüz bin kişi ancak vardır bu mantıkla. Dünyada bu kadar yahudi yok, bir de üşenmeden sözlüğe girip yazar olacaklar. Hayır kardeşim, diz kabul etmeseniz de Türkiye'de dinsizlik yükseliyor.
Belediyelerde ATM çalışanlığı yapıp, CHP götüne tekmeyi basınca haram ekmekleri ellerinden alınan kimselerin bağnazca açtığı başlıktır. Bu ülkenin ateistleri siyasal islamcı garabet toplumdan daha müslümandır. Sizin derdiniz islamiyet'i eleştiren kesimle değil "siyasal islam" adı altında oy toplamak için aynı çatı altında birikmiş insansı varlıkların foyalarını dökenlerledir.