bugün

güzel zaman geçirip yeni şeyler öğrenebilmek.
(bkz: bu hayatın heycanı meycanı yok)
dönemsel değişkenlik gösteriyor.
yeni insanlar tanımak güzel. yeni hikayeler, yeni heyecanlar.
yazmak burda artık çok değerli değil, çok fazla bilgi içerikli girmez oldum kendi adıma.

caz tarihini yazıp, türkiye de daha önce dinlenmemiş grupların biyografisini, sanat tarihi yazdım. albüm inceledim, müzisyen inceledim... siyasi entryler girdim vs...

gene yapar mıyım? keyfim olursa evet.
ama şu dönemlerde birinci nesil olmamın hükümranlığını sürüyorum.

beyinsiz troll ler haricinde kimseyle derdim yok. herkes keyfine baksın.
vaporwave dinleyen, benim gibi arkadaşlar bulmak. saatlerce mac plus hakkında konuşmak, floral shoppe albümünü dinlemek.
Ne beklentim olabilir yahu .
Ben buraya yazıp , döküp ortak bir fikirde buluştuğum birisi olursa konuşuyorum . Gerçi olmasa da konuşuyorum , farklı fikirleri savunuyoruz . Bu kadar .
geyik, goygoy ve eğlence. entrylerim silinmese şahane olacak ama her seferinde gözüm sağ taraftaki silik kısmına takılıyor. şu an için rakam 60. silmeye üşeniyorum artık.
beklentisi olanların beklentilerini beklemelerini bekliyorum.
ses versin yeter.
(bkz: ayak fantezisi)
(bkz: bilgi içerikli entry)
görsel
hayırlı bir kısmet. hanım hanımcık bir kız. başka bir beklentim yok.
Huzur..
1 milyon dolar. bu zal(l)ım ismayil bir gün insafa gelecek ve "bu gibsonun emeği büyük şuna 1 milyon dolar vereyim de hayatı kurtulsun" diyecek elbet..
öşeklere

öşek olduklarını hatırlatmak..
dii olsa da konuşsa, derdimi anlasa
Bilgi aktarımı ve mantıklı yorumlar...
Can sıkıntısını gidermesi.
Yılmaz Güney'i kadın vajinasına yılan sokmaması.
(bkz: yılmaz güney in kadın vajinasına yılan sokması)
az biraz zeka pırıltısı, dürüstlük ve kültürel birikim..

hepisi bu..
Bulunduğu sınıfın mahallenin çocuğu olan yetistigi değerlerle kendini ifade eden ama cahil insanların değerleri olmaz bu bir, bir sözlük olsun anladın mı? Herkes ışıltılı hayatlar yaşadığını sanmasın kapitalizme esir olmasın anlıyor musun? Kolektif hareket etsin. Reelde de bir güç olsun. Gaz alma yeri olmasın. Yasalar çerçevesinde sınıfımızın hakkını koruyalım. Onlardan torpil beklemeyelim anladın mı? Çalışma kutsansin ve sikimsonik adamlar işgal etmesin burayı. Özellikle sikimsonik sanatçılar.
boş zaman geçirmek. yerine de getiriyor sağ olsun.
Dost edinmek ve yasakçı kudurtmak.
yok, kimse yazmıyor ki ulan artık.
iyi geceler demesi ve üstümü örtmesi.
düşüncelerimi rahatça ifade etmek ve değişik kişilerle iletişim kurmak.