eskiden sevilen bir hatunken şimdi taş gibi bir erkek olan oyuncu.
eskiden cok sevdigim, begendigim bir kadindi. simdi benden daha yakisikli oldugunu gorunce sinirim bozuluyor amk.
Castin bibır a benzemektedir.
Çoğu erkekten yakışıklı olduğu doğrudur.
erkek olmayan, olamayan sadece üreme organlarını sakatlamak, doğurganlık ve cinsellik meziyetlerini sonsuza dek kaybetmek durumunda kalan biri.

burada kadını erkek yapamazsınız, erkeği de kadın. sadece benzetirsiniz. ömürboyu ne cinsellik kalır, ne üreme yeteneği. çünkü eşey organlar sağlam oldukları halde alınır.

çoğu avrupa ülkesinde bu tür ameliyatların, üreme yeteneği ve cinselliği komple yok edici sonuçlarından ötürü yasaklandığını söyleyim. hipokrat yemini etmiş hiç bi doktor/cerrah bu işe girmez. burada bu tarz vakalara önce psikoterapi, hipnoterapi ve ilaç tedavisi uygulanmalıdır bu tür tıbbi etiğe uymayan ameliyatlar yapmak yerine.
Kızken hepimizden güzeldi.
Erkek oldu tüm yeni hemcinslerinden daha yakışıklı hale geldi. Şimdi erkekler düşünsün.
ulan emret komutanım'da iken az elimizi cebimize attırmadı. şimdi o anları düşününce kendimden tiksiniyorum.
(bkz: 1986) doğumludur.
bunun cinsiyet değiştirmesi meraktan değilse bende bişi bilmiyorum. taşak olmadan nasıl erkeklik hormonu(testosteron) salgılanacak ?
sürekli iğneyle mi alacak napacak yani ? çok değerli doktor abiler ben mühendis aklımla bunu düşünebiliyorum. bide siz el atıverin.
görsel
memleketimizde bunu bu haliyle de yiyecek yüzbinlerce erkek bulunabilir.
Maşallah, delikanlı adam olmuş. Yakında askere de gider bu.
Ülkedeki erkekleri en iyi biçimde temsil de edebilir. Utanın kendinizden.

görsel
Mide bulantısı yapan kişi.
Allah ıslah etsin.
Erkek adam oldu dediğim kisi.
Ulan ne güzeldin be.
Neden böyle yaptin ki dedirtmistir.
Adamdır.
oyuncu ve fotomodeldir. vikipedi'den filmografisi bulunabilir. trans erkektir. (bkz: trans erkek)
bir zamanlar delikanlı kızdı, şimdi delikanlı çocuk oldu.

vayy be! seneler neleri götürüvermiş.
bildiğin murat boz'dan yakışıklıdır.

şu adama bir dizi götürmeyen ibne yapımcılar utansın.
görsel

görsel
Şu iki halini beğendim.
Hertürlü gideri olan kişilik. Cinsiyet değiştirdiğini bilmesem baya yururdum yani hatta dur ya bence kosardim.
Kısa boylu yakisiklilardan. (bkz: yalın)
Kıllı bıyıklı adam olmuş.Çıtayı yükseltmiş şerefsiz.
Yakışıklılıkta üst seviyelerde olan arkadaş. Güzelliktede öyleydi ama insanın moralini cok bozuyor.
Helal olsun dediğim şahıs valla başta onca dalga geçildi vb. durumlar yaşandı gündem oldu fakat şuan bakıyorum ortalama üstü tipi var, değmiş mi rüzgar? Değmiş valla.
Artık kendisi ekranlarda görmek istiyoruz. Yahu çoook yakışıklı olmuş bee.